Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok már kb.3 éve...

Miért álmodok már kb.3 éve egy lányról, aki talán nem is létezik?

Figyelt kérdés

rendszeresen visszatérő álmom ez a lány, emlékszem a keresztnevére, meg arra is, hogy néz ki. nagyon harmonikus a kapcsolatunk és boldogak vagyunk.

De tényleg, a -valóságban- nem ismerek ilyen lányt. Mással is volt már ilyen? Olyan túl életszerűek vele ezek az álmok.



2014. jún. 30. 09:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak olyan emberekről tudsz álmodni, akiket már láttál életedben szóval biztos, hogy láttad már valahol.
2014. jún. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyszerre több életed is lehet, de csak nagyon kevesen képesek érzékelni a másikat.
2014. jún. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2! Erről mesélj kicsit bővebben!
2014. jún. 30. 12:52
 4/6 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőbe járok, csakúgy mint az egyik barátnőm. Én kb. olyan 2 éve álmodok egy fiúval, barátnőm pedig már vagy 6-7 éve egy lovaggal.


Nekem általában akkor jelenik meg, hogyha nagyon magam alatt vagyok. A legfurcsább az, hogy semmilyen szexuális vonzalom nincs köztünk álmomban, csupán olyan mintha a legjobb barátom lenne, szinte a másik felem.


Engem is érdekelne a 2. kommentelő kifejtése! :)

2014. jún. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak olyan arcot látsz álmodban amit már láttál élőben. Az az ember biztosan létezik, de a személyisége, viselkedése eltérő lehet
2014. júl. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#2.es ilyenekről már gondolkodtunk az egyik barátnőmmel.Sokszor azt mondja,hogy járkálnak hozzá a macskák a szomszédból.Én meg poénból ezt mondtam:,,Szerintem a dédtatád jött látogatóba xddddd" De a barim komolyan gondolta ezt.Azután beszélgettük azt,hogy amit a 2. mondott..hát nekem eléggé rémísztő ..

Meg vannak olyan filmek,hogy pl 200_500 év múlva az útódod megjelenik egy másik testbe de a lelke ugyan az,vagy fordítva?Fogalmam sincs xd eléggé bonyolult..de ne tereljük a témát,sztem ezt a lányt már biztosan láttad valahol ées csak pár év után jutott az eszedbe.

Az is lehet h az utódod jött le a menyből (bocsi lehet h hülyeség) ,hogy megkeresse ujra azt a lányt vagy,hogy fogalmazzak :-) Lehet,hogy szerette :D

Kicsit ostobaság lehet,hogy igasság :-)

2014. júl. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!