Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki van most olyan helyzetben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki van most olyan helyzetben, hogy álmodozik/hiányzik egy lányról/fiúról aki gyakorlatilag azt sem tudja, hogy létezik?

Figyelt kérdés

Pl én, (18F) egy lányról álmodozom mostanság (17L) akivel kresz vizsgán (nem mindennapi hely :D) találkoztam, akkor beszéltünk kb. 2 percet azóta pedig semmi, (ez már 4 hónapja) szerintem nem is emlékszik rám, de én nagyon emlékszek rá. Csak sajnos stabil párkapcsolatban él, így marad az álmodozás.

Aki pl ehez hasonló helyzetben (vagy akár teljesen másban) van az írjon egy rövid történetet, mint én illetve kort és a másik fél korát.


Remélem nagyjából érthető voltam :)


2011. febr. 24. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Én (16 lány) egy 17 éves iskola társammal vagyok kb ugyan így. Táncoltam vele és utána rám is mosolygott , de azóta semmi :( Azt se tudja valószínűleg , hogy ki vagyok és az egész iskola szerelmes belé , szóval ... annyi az esélyem ... hogy semmi :(

De nem ez az első eset ... nagyon jó vagyok az ilyen plátói szerelemben ...

2011. febr. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sokáig küzdöttem egy lányért, ugy volt elhagyja a pasiját, és már majdnem az enyém volt, de kiderült, hogy terhes, és sajnos 1x még együtt voltak a pasijával akkor és ez által őt választotta, ugy volt nem tartja meg a babát de még is megtartotta....sajnos hiú ábránd.


Azóta soxor álmodozok róla, hogy milyen jó is lehetett volna....


Most próbálok mást találni de nem egyszerű ha folyamatosan ő jár még mindig a fejemben holott tudom h sosem leszünk már együtt.

2011. febr. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

20/f

Nekem az általános iskolás osztálytársam.5.osztálytól ismertem mindig volt neki barátja most ,hogy 20 éves már modellként dolgozik nem szoktunk beszélni ,de ha véletlen találkozunk akkor sem komolyabb beszélgetés csak szokásos udvariaskodás.Kb nem az én súlycsoportom ,de álmok kellenek ,hogy legyenek:)Most lesz osztálytalálkozó úgyhogy megint összetöröm a szívem 1 időre..:S

2011. febr. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2: Íjjjjj, durva sztori :S
2011. febr. 24. 22:32
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát én már nemtudom hogy mivan:s kicsit össze vagyok zavarodva. Az van, hogy az egyik osztálytársam nagyon bejön. Sőt...:$ a gáz csak az hogy én is lány vagyok és ő is. Ezért nem merek egyáltalán kezdeményezni. Egyébként viszonylag jóban vagyunk. És néha úgy néz rám..áh..kigyulladok:$ Ő viszont nyilván semmit nem is sejt abból, ami lejátszódik bennem...:S Annyira szar..

És egyébként nem is tudom hogy biszex vagyok e (a fiúkat biztos hogy szeretem), vagy ez csak ilyen serdülőkori hülyeség:s

2011. febr. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szerintem az enyém rosszabb: nagyon is tudja, hogy Róla álmodozok, pontosabban nem is álmodozok, hanem az emlékeken merengek... én viszont valószínűleg eszébe sem jutok, vagy ha igen, úgysem szívesen gondol rám. nem voltunk együtt, elméletileg csak "barátok" voltunk. ő sosem volt belém szerelmes, még ha szeretett is. de már az is megdöbbentő, hogy eltölthettem vele két csodás hónapot... amíg olyan volt, mintha együtt lettünk volna. miután először találkoztunk, egy hónapig nem is tudtam másra gondolni, bár azt hittem, ő már rég elfelejtett. pedig nem, akkor tévedtem... sajnos, most biztos vagyok benne, hogy nem tévedek :(

16/L

(és a fiú 20...)

2011. febr. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

20/L voltam, a fiú is 20.


9 hónapig álmodoztam róla, a 10. hónapban megtört a jég (én azt hittem abszolút nem érdeklem ők a laza haveri kapcsolaton kívül), összejöttünk és egy éve járunk.


Ne adjátok fel. :)

2011. febr. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!