Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez a furcsa nem...

Mit jelenthet ez a furcsa nem mindennapi rejtélyes álom?

Figyelt kérdés

Ma éjszaka álmott láttam egy buszon voltam és az egyik utas, aki velem szembe ült felállt, s azt mondta nekem:

"Mit keresel itt fiam? Mi már 3 hete halottak vagyunk a múltkor nekünk jött egy kamion lesodródtunk az autópályáról, s mindannyian oda vesztünk köztünk gyerekek is meghaltak."

Erre azt mondtam neki: Értem, de nem tudja mikor lesz a következő megálló nem, mintha félnek csak van jobb dolgom is annál, hogy önökkel utazzak erre azt válaszolta:

"Fiam neked sincs sok időd hamarosan te is köztünk leszel ezért látod a holtakat, mert akik a holtakat lássák azok hamarosan távoznak az élők soraiból."

Erre így válaszoltam: Ezt vegyem fenyegetésnek?

Erre ezt válaszolta:

"Fiam te nagyon ostoba vagy soha nem fogsz békében élni, amíg nem teljesíted be a sorsodat, amíg nem segítesz másokon, nekünk, s önmagadon."

Erre fogtam magam és leszálltam a buszról. :D


2014. júl. 1. 08:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Semmit, leginkább :D


Én ennél sokkal furcsábbakat szoktam álmodni :D

2014. júl. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Általában nem foglalkozók ilyesmivel, de gyakran szoktam balesetekről, halottakról, katasztrófákról álmodni. Biztos lehet ennek valamilyen oka gondoltam már megírom hátha vannak itt tapasztalt

álomfejtők. Egy motorbiciklim van nem is szoktam buszozni. :D

2014. júl. 1. 09:34
 3/6 anonim ***** válasza:
túl sok filmet nézel.
2014. júl. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem nézek túl sok filmet pláne horrort, mikor tévézek vagy dokumentumfilmet nézek vagy vígjátékot esetle rajzfilmeket Simpson család, Amerikai fater ilyesmik. Mióta az eszemet tudom ilyeneket álmodom engem már nem nagyon rémit meg semmi megszoktam. :D
2014. júl. 1. 22:08
 5/6 anonim ***** válasza:
álmodban üzenni fogok neked,egy hollót fogsz látni.
2014. júl. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces vagy nem hiszek a halottakban.
2014. júl. 1. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!