Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Lehetséges, hogy megálmodom a...

Dingval kérdése:

Lehetséges, hogy megálmodom a jövőt?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, az emberek 13-18%-a képes ilyenre. Például, egy ideje megálmodtam, hogy lesz egy denevérem. Azt hittem, ez butaság, de kutyasétáltatás közben találtam egy bébi denevért, amit 1 napig tartottam meg utána elvittem az állatkertbe.

2014. júl. 5. 16:03
 1/7 anonim válasza:
De több ilyen dolog is történt veled? Nálam úgy van, ha gondolok egy tévéműsor valamelyik részére, akkor az furcsa módon az van. Lehet ez nálam csak véletlen egybeesés, de ez nem egyszer történt meg velem.
2014. júl. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges.
2014. júl. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az jó! Nekem is tudsz álmodni?
2014. júl. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. júl. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. júl. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én egyszer azt álmodtam, hogy két sorozatbeli szereplő összejött, másnap egy újság címlapján(azt hiszem tvr-hét) megjelent, hogy összejöttek.
2014. júl. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én csak pillanatokat álmodok meg, és akkor arra gondolok, mintha ez megtörtént volna. Például ülök a buszon, vagy sétálok valakivel, vagy egy táj. És később meg Déja Vu
2014. júl. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!