Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez? Volt egy...

Mit jelent ez? Volt egy érdekes álmom, elég sok mindent álmodtam egyszerre és nem is felkelés előtt volt érdekes mód, de mégis emlékszem rá.

Figyelt kérdés
Egy érdekes álmom volt, haverom itt volt a faluba, de valami ismeretlen helyen voltunk, akkor még az volt az álmomban, hogy falusi diszkó volt, de teli volt tini kuxv@kal. Volt egy "izomagy" megfogtam a két csajátnak a mellét, mert meztelenek voltak, erre beidegesedett és le akart ütni, más meg szólt, neki hogy hagyjon. Utána valami forrásvizet találtam a faluban, valaki rátette a kezét, maradt egy csep a palackba, mert a kútba vissza öntette, kimentem onnan és még egyszer teli lett a vizes palack. Ezután a viztoronynak a tartó csavarjait húztam meg a víztoronynak, hogy el ne dőljön. Amúgy a vizet megkóstoltam és finom volt.
2014. júl. 15. 17:12
 1/1 S.Jocó válasza:

Sokat ettél vagy szívtál lefekvés előtt! :)

Az álom definícióját most nem részletezem, nálam sokkal okosabb emberek már megtették. Nézz utána!

Amúgy az álmod jelen esetben szerintem a fizikai szükségleteid hiányára utal. Magyarán kanos és szomjas voltál. :)

2014. júl. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!