Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Valami suttog a fülembe,...

Valami suttog a fülembe, vajon mi lehet ez? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval..eddig évente 1x történt meg hogy valami suttogot a fülembe nem értettem hogy mit,és nagyon reketes és ijesztő hangon csinálta,és mikor suttogot éreztem hogy valaki van mögöttem.

De mostanában egyre többször történik meg akkor nagyon meg rémülök,sokszor látok árnyakat amik követnek,és egyszer mikor aludni próbáltam valami meg fogta a lábam de mikor oda néztem nem volt ott semmi.

És érzem hogy valaki folyamatosan követ.

Vajon miért van ez?vagy mi ez?

Hely!:(



2014. júl. 6. 11:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
43%
Piszológushoz fordulj
2014. júl. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Beszélgess el vele valakiről, hidd el jobb lesz utána. Én is így "gyógyultam" ki a paranoiámból, anélkül hogy százezreket költöttem volna terapeutára.
2014. júl. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Kezdő, tanuló terapeuta vagyok. Ha van kedved beszélgetni, szívesen meghallgatnálak. .
2014. júl. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Suttogás: erős érelmeszesedésnél észlelhető, ilyenkor tévképzetek, hallucinációk is előfordulnak. Az élet követ, de nem hagyod, hogy utólérjen.
2014. júl. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 *Nekomimi* ***** válasza:
0%

Velem is előfordult már, hogy suttogást hallottam, konkrétan mintha valaki a nevemet suttogta volna a fülembe, de ez azután volt, hogy majdnem három napig nem aludtam, szóval simán csak hullafáradt voltam és halucináltam.

Mindennek van ésszerű magyarázata.

Nem léteznek szellemek, démonok és a többi...

A fáradság, félelem, idegessék gyakran érdekes látomásokat, hangokat idéznek elő.

2014. júl. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 *Nekomimi* ***** válasza:
15:49-es vagyok ismét. Azt elfelejtettem még hozzátenni, hogy olyankor, mikor jönnek ezek a " furcsaságok ", olyankor az ember képes eléggé bepánikolni és mint a Te esetedben is, rögtön valami természetfeletti dolog, gondolat jut eszedbe és persze azt látod, érzed amit te magad akarsz. Az emberi agy egy érdekes dolog. :P Legközelebb mikor ilyen történik, próbálj meg higgadt maradni , nem pánikolni és meglátod, hogy semmi és senki nem fogja a lábadat megfogni...
2014. júl. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
54%
2014. júl. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%

Én nagyon gyakran, talán kb. 10 naponta egyszer hallom a suttogásokat, de mindig csak akkor, amikor éppen felébredek. Tehát abban a pillanatban hallom egyetlen pillanatig, amikor a felébredés folyamatában vagyok. Mire kinyitom a szemem, a suttogás hirtelen abbamarad, mintha valakik észrevették volna az ébredésemet, és ilyenkor mindig az az érzésem, mintha az egyik suttogó megbökné a másikat, mondván, "vigyázz! felébredt!".

Sok-sok év mulva elmeséltem ezt egy női barátomnak, aki azt mondta erre, hogy szerencsés vagyok, mert felülről kapom az instrukciókat.

De ha rekedtes lenne a suttogásuk, lehet hogy már az ópiumon lógnék.

Azt javaslom, hogy keress fel egy terapeutát vagy tisztánlátót. Csak jóst ne, mert azok sintérek.

2014. júl. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
PAranori-ád van.Irány a szihómókus.
2014. júl. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

én is hallom néha

egyébként teljesen normális a hangok is meg mondták

2014. júl. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!