Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért nem emlékszem az álmaimra?

Miért nem emlékszem az álmaimra?

Figyelt kérdés
Talàn tavaly volt az utolsó àlom amire emlékeztem.Hogyan tudnék úgy àlmodni hogy vissza tudjak rá emlékezni? Az a módszer jó,hogy beállítom az órát úgy,hogy felkelés előtt 1 órával ébreszt és akkor "beleébreszt" az álmomba?

2014. júl. 17. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Hülye vagy azér'!!!

Viccet félretéve, csak akkor emlékszel v az álmaidra, ha a R.E.M fázisban vagy azthiszem.

Ilyenkor néha egy ezredmásodpercre felébredsz, de nem veszed észre, mert olyan gyorsan történik és ilyenkor amit közben álmodsz megmarad.

Lehet, hogy hülyeséget írtam, de ha jól tudom így van, am gúgül a barátod ;)

2014. júl. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Napfonat ***** válasza:

Amikor teljesen besötétítek, és reggel is sötét van a szobában amikor felébredek, olyankor emlékszem az álmaimra.

Ha világosság van reggel a szobámban, olyankor sohasem - ill. csak rémálomkor - szoktam emlékezni.

2014. júl. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Én úgy hallottam, hogy akkor nem emlékszünk rájuk ha túl mélyen alszunk. :)
2014. júl. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Mert nem akarsz, rögtön amint felkelté próbálj vissza emlékezni
2014. júl. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Lionkind ***** válasza:

1. Függ az energia szintedtől vagyis akkor marad meg az álom ha van elég energiád ahoz hogy lenyomatot hagyjon az agyadba. Szóval időben feküdj le.

2. Ha reggel ébredés után utána nyúlsz akkor meg lehet ragadni. Vagyis ne a napi teendőkre gondolj hanem hogy mit is álmodtam.

Gyakorold nem könnyű visszaemlékezni de idővel menni fog.

2014. júl. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ma sikerült visszaemlékezni:) Köszönöm a válaszokat!
2014. júl. 18. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!