Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi történik velem?

Mi történik velem?

Figyelt kérdés

Már évek óta van egy álmom, néha ugyanaz, néha pedig mintha egy sorozat lenne, folytatódik tovább, de mindig másképp, és sokkal intenzívebb, mint a többi álmom.

Ebben az álomban egy ókori városban vagyok, egy hosszú úton megyek, aminek a végén egy hatalmas templom van. Ahogy sétálok a járdán, az út mentén van egy kovácsműhely, ahol férfiak kardokat ütögetnek valami vassal, a másik oldalon pedig több nő kenyeret meg tejet árul, az a rész tele van kecskékkel.

Ahogy megyek a templom felé, a műhelyből kijön egy férfi és vele sétálok tovább, ad nekem valami furcsa lapos, palacsintához hasonló dolgot, amit megeszek és aztán elájulok, általában erre ébredek fel. Annyira intenzív a dolog, hogy érzem a meleget, amikor a műhelyhez érek, és rendesen érzem hogy fáj a fülem a zajtól. Ahogy sétálok a járdán azt is érzem, hogy meleg a kő, és miután felébredek, még akkor is érzem a talpamban a meleget, és a könyököm, a hátam és a fejem is lüktet, mintha tényleg elestem volna.

Ennek az álomnak pedig több folytatása van, az egyik, hogy egy sátorban ébredek fel, ahol egy szakállas férfi törölgeti a homlokom, vizes ronggyal, a vizet pedig még reggel is érzem, amikor felkelek, a másik pedig, hogy felkelek a járdán, és sétálok tovább a templom felé, felmegyek a lépcsőkön, és amikor kinyitom az ajtót és belépek, elkezdek lefelé zuhanni, és arra ébredek fel. Ilyenkor is rendesen szédülök és hányingerem is van.


Van akinek még ilyen intenzív álmai vannak? Miért ennyire durvák? A többi álmom egyáltalán nem ilyen, sőt van hogy nem is álmodok semmit (legalábbis nem emlékszem rá)

Van ennek valami jelentése szerintetek?

Hogyan tudom ezt leállítani? Nagyon rossz erre kelni folyton, hogy hányingerem van, vagy arra riadni fel éjszaka, hogy lüktet a kezem, és hasonlók..



2014. júl. 25. 09:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Az álmod az én olvasatomban ezt mutatja.

Az álmod minden egyes eleme egy feldolgozatlan szerelemről árulkodik. Valamiért rossznak tartod magad, vannak olyan dolgaid amiket szégyellsz, rossz szokásaidat nem tudod elhagyni. Ez lehet a hisztériára való hajlamod is. Valakit nagyon szerettél volna magad mellett tudni, de nem jött össze, vagy még mindig azon dolgozol. Ezt a valakit mesterkedéssel próbáltad volna megszerezni. Ezt a csalódást, ezt a szerelmi keserűséget akarja a tudatod megoldani. Minden egyes álmod felhívja a figyelmedet arra, hogy ezt lelki szinten meg kell oldanod.

Elégedetlen vagy, tele gátlással és önbizalomhiánnyal. Ennek ellenére rámenősen és kissé agresszív módon próbálod az érdekeidet érvényesíteni.

Azonban jó hírem is van. Egyes álombéli elemekből az látszik, hogy jó irányú változás történik az életedben. Sikeres hódítás ígérkezik.


Azért írd meg, hogy tényleg igaz-e :)

2014. júl. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Atya ég :) Hihetetlen hogy mennyi mindent el tudsz mondani egy álom alapján. A nagy része igaz, tényleg van nagy szerelmem aki ezt a dolgot figyelmen kívül hagyja, bár semmiben sem mesterkedtem és nem is próbálkoztam őt megszerezni. Egyszerűen csak szeretem őt, és ez miatt szenvedek kicsit. Nagyon köszönöm a válaszod és a segítséged, és gratulálok, hogy ilyen jól olvasol az álmaimban.:)
2014. júl. 26. 15:43
 3/3 anonim válasza:
Az álom akkor jön létre mikor már majdnem elalszol és tudatalatiban te arra a dologra gondolsz(ezt nem tudod megakadályozni) és így kezdődik el az álom , persze nem a templomokra gondolsz hanem arra amikre az első választ adó megírta , csak az álom valahogy mindig mást vetítti eléd , ezért az álmoknak sokszor vannak jelentései.Az pedig hogy mikor felébredsz és érzed a fájdalmat nem kell megijedni valószínüleg annyira elhitted hogy valóság úgy az agyad közvetítte az idegsejteknek a jelzést(fájdalmat) ez velem is előfordul mikor azt álmodok hogy kiestem az ágyból és lefejeltem a szekrényt:P
2014. aug. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!