Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok sorban ilyeneket...

Miért álmodok sorban ilyeneket? (többi lent)

Figyelt kérdés
Az utóbbi időszakban minden éjjel azokkal a személyekkel férfiakkal álmodom, akik a valóságban is próbáltak közeledni hozzám. Az álmaim lényege ugyanaz mint a valóságban, próbálnak közeledni. Itt most nem intim dolgokra, szexualitásra gondolok, hanem olyan jellegű közeledésre, amikor a nő iránt a férfi el kezd érdeklődni, kerülgeti, jelét adja a tetszésének. Miért álmodok ilyeneket, és miért tűnnek elő ezek a régi figurák? A dologban még az az érdekes, hogy nem egyszerre jelennek meg a férfiak az álmaimban, hanem minden álomban másik férfi jelenik meg, tehát még csak nem is ugyanazzal a személlyel álmodok napok óta.

2014. aug. 12. 07:14
 1/4 anonim ***** válasza:
az álmok furik én minden nap a bökködő ismerősömmel álmodok
2014. aug. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nekem is van 2 ilyen pasi és én is szoktam tűnödni ezeken a dolgokon, de nekem volt már olyan is 1x mikor benne volt az álmomba mindkettő és az 1-est ott hagytam 2-es miatt.

De volt olyan is mikor napokig vagy tán több mint egy hétig minden nap a 2-essel álmodtam és olyan volt az egész mintha éjszaka álmaimban egy külön életem lenne vele.

2014. aug. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2-es, nekem meg sorban olyan álmaim vannak, amelyeknek az a tartalma, hogy az adott illető szerelmes belém, és össze akarna velem jönni. Az éjjel is ilyet álmodtam, egy olyan emberrel, akiről tudtam régebben hogy érez valamit irántam, de már nem láttam lassan 6 éve, és beszélni sem szoktunk semilyen formában egymással.
2014. aug. 15. 08:55
 4/4 anonim válasza:

Nem gondoltál rá előző nap esetleg? Mondjuk tudom sokszor az se kell hozzá és furi hogy így hogy nem is találkoztok, beszéltek vele álmodsz ilyet!

Én azóta mióta volt egy álmom ami előre megjósolt nekem bizonyos dolgokat, ami konkrétan nem történt meg, mármint maga az az esemény ami volt az álmomban. De mégis előre megmutatott nekem bizonyos helyet, embereket és még egyéb dolgokat. ;)

2014. aug. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!