Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban megjelent a fekete...

Álmomban megjelent a fekete lovas, de elmenekült ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Megállt előttem fekete lován ült, fekete csuklyát viselt az arcát nem láttam,egy pillanatra kirázott a hideg,ezután hátat fordított lovával és a hegyről egyenesen levágtatott egy völgybe ahol a katonái követték,elkezdtem üldözni a hegyről követtem,de eltudott menekülni.

2014. aug. 14. 09:58
 1/4 A kérdező kommentje:

[link]


ő volt az.. és én egy az illusztráción a háttérben látható hegyhez hasonló kezdtem el üldözni.

2014. aug. 14. 10:03
 2/4 anonim ***** válasza:

Most nagyon figyelj, elárulok egy nagy titkot.

Azért álmodtál róla, mert láttál egy filmet (olvastál, vagy mittudomén) egy fekete csuklyát viselő lovasról.

Ne hökkenj meg, tényleg így van. Ha nem láttál volna róla filmet, akkor nem álmodsz róla.

2014. aug. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem láttam róla filmet , nem szoktam fantázia regényeket se olvasni , nem hökkentem meg és ne butáskodj
2014. aug. 14. 10:52
 4/4 anonim ***** válasza:

1.: Erősebbnek vélt téged, ezért menekült előled.

2.: Ismerkedni akart, de amint jobban megnézett, rájött, hogy nem vagy az esete.

2014. aug. 15. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!