Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez a furcsa...

Mit jelenthet ez a furcsa alom? (tobb lent)

Figyelt kérdés

Azt almodtam,hogy:

Egy lany ismerosom akibe mar regota szerelme vagyok nalunk volt es ott ult melletem az agyon.En megakartam inni egy pohar mergezett vizet,de mikor o ezt eszre vette kikapta a kezembol a poharat es egybol lehuzta a merget.Ezutan lattam ahogyan haldoklik,de oda adtam neki a veremet es ennek koszonhetoen nem halt meg.


Ha valakit erdekel annak el tudom meselni minden kis apro reszletet az alomnak :)



2014. júl. 27. 00:45
 1/2 A kérdező kommentje:
Meg anyit szeretnek a fentihez hozzafuzni,hogy en nem szoktam sirni,mar tobb mint 4-5 eve nem sirtam de aznap mikor ebbol az alombol felebredtem(valamikor 6-8 ora kozott hirtelen ebredtem fel,egybol felultem)azon vettem eszre magam,hogy sirok :o
2014. júl. 27. 00:53
 2/2 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy a lány megment valamitől, ami végül így ő rá hatna ki, de te segítesz rajta. Persze az is lehet, hogy csak egy egyszerű álom és nem kell foglalkoznod vele. :)


Üdv.: Az Időtlen

2014. júl. 27. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!