Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az álom, amit...

Mit jelenthet az álom, amit múlt éjjel álmodtam?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy kis segítségre lenne szükségem... Aki ért az álomfejtéshez, vagy van valami gondolata, az válaszoljon!

Egy olyan fiúról álmodtam, akivel egy iskolába járok, Ő három évvel idősebb nálam. Év elején (október körül) csókolóztunk először. Nem jártunk, csak néha megcsókoltuk egymást, mikor kettesben voltunk. A "viszonyunk" körülbelül március - áprilisig tartott. Én ebbe a fiúba őszintén szerelmes lettem. Mióta megváltoztak a dolgok, nagyon ritkán beszélünk, szinte soha. Nyáron a Facebookon egyszer írt rám, mert névnapom volt. Viszont én rengeteget gondolok rá azóta is, hiába ismertem meg nagyon sok új fiút.

Az álom a következő volt:

-Busszal Angliába/Skóciába (nem emlékszem pontosan) indultunk az anyukámmal és a legjobb barátnőmmel, na meg persze egy csapat idegennel akik as buszon voltak. Amikor már fent ültem a buszon akkor pillantottam meg ezt a bizonyos fiút, hogy éppen az anyukámmal cseveg, és azt mondja, hogy ő szívesen eljönne, de 1,5 Euró hiányzik neki, pedig azt le kéne adnia egy benzinkúton odafelé menet. Végül lementem hozzájuk, köszöntünk egymásnak, beszélgettünk. A srácnak mondtam, hogy én tudok neki adni 2 eurót, ezen ne múljon, hogy jön-e. Elfogadta, és megbeszéltük, hogy a buszon egymás mellé ülünk. Felszálltunk a buszra helyet keresni, én hátul találtam egyet. Mondta, hogy keressünk másikat, mert a busz hátuljában ő rosszul lesz. Végül picivel előrébb találtunk helyet, ahová le is ültünk. A busz elindult. Leszálltunk egy benzinkútnál ahol azzal a 2 Euróval fizetett amit adtam neki. A visszajáró 50 centet odaadta nekem. Mikor felszálltunk a buszra, meggyújtott egy szál cigit. (IGEN, A BUSZON ._. )Mondtam, hogy nem kéne, mire az előttünk lévő sorból egy kb. 45 éves hosszú, vörös hajú nő hátranézett, az ő kezében is cigaretta volt, és mosolygott.

Ennyi volt az álom.

Köszönöm, ha elolvastad, bár tudom, kicsit hosszúra sikeredett.

Lehet, hogy csak azért álmodtam róla, mert még mindig szeretem? Vagy talán van valami jelentése ennek az álomnak?

Akinek valamilyen gondolata van, hogy mit is jelenthet ez, kérem írjatok!



2014. aug. 17. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért nem írsz inkább rá?
2014. aug. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mert nem válaszol.:|
2014. aug. 18. 12:33
 3/4 anonim ***** válasza:

A vörös hajú nő odab.sz!

Saját magad kell rájönnöd, hogy pontosan mit is jelent az álmod. Mi esetleg csak rávezethetünk.

Egyébként azért írtam, hogy a nő furcsa, mert ugyan azt tette, mint a barátod, sőt mivel "jó pofát" vágott, ezért valószínű,hogy valamivel nagyon elégedett a barátoddal kapcsolatban. De ez csak egy feltételezés.

2014. aug. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! :)
2014. aug. 21. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!