Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők! Mi a véleményetek azokról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mi a véleményetek azokról a férfiakról, akik nem mernek leszólítani idegen nőket?

Figyelt kérdés
2012. máj. 15. 17:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha látom rajta, hogy tényleg bejövök neki és így sem mer megszólítani, akkor töketlennek tartom..


21N

2012. máj. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet mindenki olyan laza, nagyszájú, és bátor...

Bár néha ha látok egy-egy nagyon szimpatikus férfit és örülnék, ha hozzám szólna,

mégis akik hozzám szólnak, azok nem szoktak nekem bejönni.


Jobb szeretem a félénkebb fajtát. Csak legalább félénken szólna hozzám! Vagy botolnánk egymásnak tök véletlenül! :-)

2012. máj. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Semmi.
2012. máj. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mamuszok
2012. máj. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
sajnálom hogy nem jött még rá hogy hogy kell úgy, hogy ne érezze rosszul magát. volt már nem egyszer olyan, hogy annyin múlott volna, hogy odajöjjön annyival hogy szia hogy vagy vagy bármi, láttam rajta hogy tetszek neki, ő is látta hogy tetszik nekem, de nem jött oda.. elég rossz,de különösebben nincs róluk negatív véleményem.
2012. máj. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ha megszólítani se mer hogy hív el randira. Vagy egyáltalán hogy intéz elbármit is az életben. Nem veszi meg a húst a hentesnél mert fél a csalódástól, hogy nincs az amit kért. Nyúlbélának tartjuk őket akikre nem lehet alapozni. Egy férfi legyen férfi. A nőknek biztonságra és határozottságra van szükségük cserébe gondolkodunk és figyelmesek, kedvesek vagyunk ( normál esetben). Ha nem így lennénk leszbikusok lennénk. Szólítsd meg aki tetszik, ha bunkózik veled a csaj csak egy paraszt akivel amúgy se lehet semmit kezdeni, de ha kedves akkor nyertél. Nem veszíthetsz semmit. És minimum tapasztalatot nyerhetsz:) hajrá :)
2013. febr. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
* gondoskodunkot akartam írni bocsi.
2013. febr. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem veszi meg a húst a hentestől... Akkor most itt te lennél a hús? Eléggé érdekes hasonlat. Egyébként meg a hentes többnyire nem méreget lenéző mosollyal, ha épp elfogyott a szalámi. Nem olyan könnyű dolog ám vadidegen embereket lenyűgözni, nem csodálom, hogy sokan félnek megtenni az első lépést.
2014. nov. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!