Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleménytek a félénkebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleménytek a félénkebb férfiakról? Értem itt azt, hogy szeret flörtölni, ismerkedni, nem fél oda menni idegen nőkhz, de egy kicsit félénken adja elő magát.

Figyelt kérdés
2013. máj. 13. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem találkoztam még ilyen sráccal. Elég karakán személyiség vagyok, aki odajön hozzám, általában kicsit sem félénk. Nem tudom mit kezdenék egy ilyen fiúval :)

24N

2013. máj. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem bejönnek az ilyenek, szerintem sokkal jobb ha egy ilyen pasi mint egy egós aki elvan szállva magától
2013. máj. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Aki oda mer menni egy idegen nőhöz nem félénk, bárhogy is adja elő magát pozitív, hogy nem játsza a nagymenőt
2013. máj. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, mostanság azon dolgozok hogy ne látsszon rajtam hogy félek, a félelmet át kell ültetni a másik félbe :D
2013. máj. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nagyon tetszenek az ilyen srácok :)

L

2013. máj. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jó kérdés... én is ilyen vagyok


20f

2013. máj. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. A nôtôl függ. Van akinek bejön van akinek nem.
2013. máj. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!