Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Más is tapasztalta már, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is tapasztalta már, hogy sajnos a hazugságokkal bizony sokkal többet lehet elérni a lányoknál?

Figyelt kérdés

Én nagyon sokáig őszinte voltam a nekem tetsző, szimpi lányokkal, de rájöttem, hogy sokszor az őszinteség inkább hátrány és a lányok emiatt vagy kihasználtak vagy lekoptattak, de mióta elkezdtem kamuzni, hazudni, azóta sokkal sikeresebb vagyok fura mód a lányoknál.


Például sok kis tini kérdi a koromat 14-17 évesek és én simán hazudhatom, hogy csak 18 vagyok, pedig valójában már húszon is túlvagyok, de ha ezt elmondtam, akkor tuti lekoptattak a túl idős vagy hozzám szöveggel. Viszont, amikor élőben megláttak simán bevették, hogy annyi vagyok, amit mondtam, mivel fiatalos vagyok külsőre és ezt már régóta tudom és hasznosítom. Például volt, ahol gyereknek néztek és olcsóbb jeggyel automatikusan beengedetk. De ha sört vennék ott inkább hátrány, mert személyit kérnek, ha nem ismer az eladó.

A másik nagyon előnyös dolog, ha azt hazudom, hogy már tapasztalt fiú vagyok és volt legalább 3-4 barátnőm is, ha azt mondom, hogy még sosem volt, akkor egy lúzernek néznek és nem is rajonganak úgy értem. Arról nem is beszélve, ha megtudnák, hogy szinte még szűz vagyok, (egyszer szexeltem), akkor tuti egyből elkönyvelnének egy vesztesnek és nem vonzódnának úgy irántam, mint így.


JÓképű srác vagyok, de a lúzerségemet jobb titkolni, mert különben még ott tartanék, ahol pár éve is, még ennyire sem jutottam volna, mint most, hogy egyszerre több lány hiányol és rajong értem. Szinte már nem is kell tennem semmit és ők keresnek engem. De amíg őszintén bevallottam milyen tapasztalatlan vagyok és szűz, addig senkinek sem kellettem ennyire. Szóval lányok, ez miattatok kell tennem.



2012. júl. 28. 20:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
21%
jól látod, megéri kamuzni.Az őszinteség már mit sem ér manapság.
2012. júl. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
79%
Nem, nem tapasztaltam. Nálam azt érnéd el, hogy szépen lapátra tennélek. Bár az is igaz, hogy nem agyatlan, nyomorék kis pózolós, divatmajom tini vagyok. Azoknak már lehet ez imponál^^. 21L
2012. júl. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
16%
Pontosan így van. Minden sorod igaz! Én is ezt teszem.:D
2012. júl. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
2-es válaszoló, te merre laksz?:D
2012. júl. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Mindenki hazudik, mert mindenki fél. Őszinte ember nincs. Aki azt mondja hogy ő őszinte, az hazudik.
2012. júl. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
88%

Húszon akárhány évesen miért a 14-17 éveseknek próbálsz imponálni? Vagy félreértettelek volna?


Egyébként meg rossz helyen kopogtatsz, ha olyan lányoknak akarsz tetszelegni akik a "tapasztalt" pasikra buknak természetesen nincs esélyed..


Ha szétnéznél kicsit jobban, keresnél értelmes normális lányokat, akiknek nem a szex, hanem az őszinteség imponál akkor biztos sikereket érnél el:)


Szóval kedves kérdező, ez nem miattunk lányok miatt van, hanem saját magad miatt:)

2012. júl. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Hát így csak a tiniknél lesz esélyed, normális felnőtt nő egy ilyen sráccal szóba sem áll. A lányok lehet, hogy értékelik, ha kamuzol, de egy igazi nő nem fogja. 25N
2012. júl. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
52%
Persze megint a nők hibásak, a kérdező meg a szegény,tisztességes ember, akit szenved a világ gonoszságától.
2012. júl. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

#6 és #7-nek teljesen igaza van!


Ezt mind magadért csinálod - egyrészt, másrészt pedig egy normális, komoly számdékú, értelmesen gonodolkodó lánynál a szöges ellentétét fogod elérni annak, ami a szándékod. De ha te magad erre nem jössz rá... akkor csak próbálkozz tovább a kis tinieidnél. Inkább tudnám, hogy nem volt még barátnőd, minthogy nekem megjátszd az agyad és hazudozz. 21L

2012. júl. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
A nőkkel egyszerűen NEM SZABAD őszintének lenni. Ők sem azok veled.
2012. júl. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!