Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit válaszolnátok, ha álmotokb...

Mit válaszolnátok, ha álmotokban meglátogatna titeket valaki, és egy furcsa ajánlatot tenne nektek?

Figyelt kérdés
Mondjuk azt mondaná nektek, hogy bármilyen kívánságotokat teljesíti pl.: lehettek gazdagok, nem lesznek betegségeitek sőt akár testet is cserélhettek... szoval mindent amit csak szeretnétek, viszont ha elfogadod az ajánlatot, akkor azt is elfogadod, hogy 30 éves korodban fogsz meghalni. Ezután, megnyugtat titeket, hogy nem kell azonnal döntenetek, mert 1 hét múlva újra visszajön az álmotokban. Ti hogy döntenétek?

2014. aug. 24. 14:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem fogadnám el ajánlatot.
2014. aug. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Én sem fogadnám el!
2014. aug. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Hogy lehet ilyen kérdést kiírni?
2014. aug. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem fogadnám el, 30 év az nagyon kevés...
2014. aug. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
32 vagyok, visszamenőleg is kitörölné az elmúlt két évemet? Szóval nem, én csak ráb-sznék.
2014. aug. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy ez 18 évesen történik veletek szóval 12 év lenne hátra ha elfogadjátok, ami nem olyan hosszu idő, és nem kívánhattok természetfeletti képességeket, mint a repülés és nem hozhattok vissza valakit aki már meghalt, hanem csak földi keretek között gondolkodhattok.
2014. aug. 24. 15:07
 7/11 anonim válasza:
Nem fogadnám el.
2014. aug. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Elfogadnám, testet cserélnék egy gazdag 14 évessel.
2014. aug. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én gyakran álmodok balesetekről, halálesetekről, halottakról stb. De ezenkívül nincs ennek nagyobb jelentősége hisz a magánéletemben sokat foglalkozok a parajelenségekkel ez lehet az álmaim oka. Tehát, ha hasonlókat álmodsz - módjuk egy démonról, aki ajánlatot tesz fel neked ne vedd véresen komolyan mert igen valószínű, hogy csak az érdeklődésed miatt álmodsz ilyenekről.

A kérdésre pedig azt mondom, hogy a legtöbb ember nincs tudatánál, amikor alszik tehát kiszámíthatlan, hogy miként reagálnak egy ilyen álomra a hiszékenység pedig, csak befolyásolja mindezt, de majd 30 éves Korodra csak megjön az eszed remélhetőleg miután nem fogsz kimurdelni álmoska!

2014. aug. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Az ördöggel sosem szabad szerződést kötni, mert nem elég, hogy meghalsz x idő után (ideje korán), de a lelkedet is elveszi.
2014. aug. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!