Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Irányítottam az álmom ilyen...

Irányítottam az álmom ilyen lehetséges?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam hogy horgászverseny folyott egy hatalmas beépített házban..sokszor bele akadt a kapocs a számba de nem értem hogyan. Vérzett és rendesen éreztem a fájdalmat, az álmomban nagyon sok ismerős arc feltűnt. Voltak erotikus tartalmak is az álmomban. (mára már megtaláltam az igazit) de az álmomban a főszereplő egy olyan személy volt akibe nagyon szerelmes voltam és talán mai napig is harcolnék érte ha nem bántott volna anyiszor lelkileg. Álmomban ismét meg akart alázni de mindha mondogattam volna magamban hogy idejössz és bocsánatot kérsz és odajött bocsánatott kért és utána folyamatossan gondoltam arra ahogyan történjenek az események és úgy is lett! Első ilyen élményem volt és még mindíg ráz a hideg,hogy amit akartam az álmomban úgy is lett. 11óra felé ébredtem fel,de mikor megtörtént ez a dolog mintha csak már félálomba lettem volna. Annyira emlékszem mindta azt kiabáltam volna hogy "mindenkinek megboszulom azt hogy tönkretettek lelkileg" valamiért oylan érzésem van mindtha mindannyian akik az álmomban szerepeltek ugyan azt álmodhatták mint én ugyan azzal az esemény sorran.
2014. aug. 30. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt álmodtad, hogy irányítottad.
2014. aug. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előferdülhet.
2014. aug. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én is irányítottam tudat alatt az álmom,valahogy olyan furcsa mintha álmodnám is meg ébren is lennék. Szerintem irányítható,de nem mindig sikerül,illetve nem biztos hogy mindenkinél megesik
2014. aug. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
létezik ilyen, tudatos álomnak hívják. Elvileg elő lehet idézni szándékosan is de nem tudom hogy :/ Mindenesetre véletlen is megesik. Én ilyenkor mindig repülni próbálok :D
2014. aug. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!