Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az igaz, hogy amikor valaki...

Az igaz, hogy amikor valaki egy halottal álmodik ott van mellette a halott lélek?

Figyelt kérdés
2010. jan. 17. 12:02
1 2
 1/13 anonim válasza:
Jó kérdés. Ez a kérdés érdekel engem is!
2010. jan. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
igen
2010. jan. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Ez kicsit morbid. Nagymamámmal sokat álmodok. Akkor ott a lelke, és akarhat valamit mondani-üzenni? Vagy miért van ez?
2010. jan. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

gondolom..:S

vagy éppen lehet az is hogy nagyon szeretted és nagyon hiányzik neked nem?

vagy esetleg ha ott van akkor neki hiányzol vagy mondani akar valamit?!

2010. jan. 17. 13:46
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem tartom valószínűnek, inkább azt a véleményen vagyok nagyon hiányzik,neked és tiszta szívből szeretted.
2010. jan. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
És akkor mi a helyzet, ha olyan emberrel álmodok, akit nem ismertem a valóságban, csak sajnos láttam ahogy öngyilkos lett? Ezek nagyon rossz álmok, többször is visszatértek miután láttam a dolgot.
2010. jún. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
:S én nem tudom o.O
2010. jún. 4. 21:36
 8/13 anonim válasza:
én párszor álmodtam nagymamámmal miután öngyilkos lett, de azóta nem emlékszem, hogy lett volna ilyen.. olyat álmodtam róla pl, hogy amerre suliba mentem itt nem messze, azon az úton állt, integetett és vidám volt, sokkal kiegyensúlyozottabb, mint az utolsó éveiben, és jobban is nézett ki egy szóval boldog volt és nyugodt és mondott valami olyasmit, hogy mostmár minden rendben..
2010. jún. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
igen..így adják egyrészt tudatunkra hogy jól vannak. boldogok ne siránkozzunk meg szomorkodjunk miattuk..
2010. jún. 6. 17:23
 10/13 anonim ***** válasza:
én nagymamámat láttam halottan 13 évesen.. 17-18 éves korkomban kezdtem el halottakkal álmodni (idegen emberek) de semmi hülyeség nincs velük h mit tudom én hirtelen felébred és megesz meg az ilyen baromságok.. hát ha ez igaz, hogy ilyenkor ott van az ágy mellett, akkor az én szobám igencsak egy nagy átjáróház..ott buliznak vagy nem tudom..
2010. szept. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!