Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Vonatbalesetben meghalt egy...

Vonatbalesetben meghalt egy ismerősöm, öngyilkos lett. Miért nem találok róla semmi cikket az interneten?

Figyelt kérdés
2014. febr. 8. 20:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tették közzé a halálát. Nem mindenki éli az életét az interneten.
2014. febr. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Hol történt és mikor? Hátha nekünk jobban megy a guglizás.
2014. febr. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az egyik legmeggondolatlanabb öngyilkossági forma ez a "vonat elé szaladok" Nem gondolnak bele, hogy a mozdonyvezetők milyen nyomorultul érzik magukat az eset után. Hány nap, vagy hét álmatlanságot okoznak nekik. Hozzáteszem, azoknak is kellemetlen perceket okoznak, akik szemtanuk a haláluknak.


Ne kövezzetek meg, úgy éreztem ezt a gondolatomat meg kell osztanom. Emberileg nagyon sajnálom azokat az embereket akik inkább a halált választják, mint hogy éljenek.

2014. febr. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Idővel fent lesz az eset a Közlekedésbiztonsági Intézet honlapján - a KBI minden közforgalmú vasúti balesetet és majdnem balesetet kivizsgál.
2014. febr. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem olyan biztos az, hogy fixen felteszik, 5 éve volt egy eset a Tapolca-Ukk vonalon, nagybátyám vezette a vonatot ami elütött egy szegény diáklányt, 16 éves volt, igaz Ő ha jól tudom figyelmetlenségből került a vonat elé, legalábbis helyben ezt állapították meg a nagybátyám elmondása szerint, mivel fülhallgató volt a füleiben, valószínű nem hallotta a vonat hangját, és nem is rohanva lépett a vonat elé, hanem szimplán elé sétált.

De, hogy visszakanyarodjak a kérdéshez: Erről például se újságokban, se hírekben, se interneten nem lehetett hallani, szóval szerintem egyáltalán nem biztos, hogy fixen felkerül internetre minden eset.

2014. febr. 9. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%

Miért kéne cikknek megjelennie róla az interneten?


Azt sem írják meg, ha belerúgok véletlen az asztal lábába és lila lesz a nagylábujjam.


Ha minden öngyiről cikkezgetnének, akkor tele lenne a napi sajtó, nem jutna hely a valóvilágnak meg a szuper gazdaságpolitikánknak.

2014. febr. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tavaly áprilisban történt, nem konkrét cikkre gondoltam, hanem csak valami olyasmire, hogy "baleset miatt késtek a vonatok" az adott napon, ezt azért közzé szokták tenni, de ezt sem találtam. Persze én is elítélem az öngyilkosságot, bármilyen formáját választja az illető, csak ez annyira hihetetlen, hogy az is megfordult a fejemben, mi van ha megrendezték a halálát?
2014. febr. 9. 13:50
 8/9 anonim ***** válasza:
Részvétem. A másik viszont az,hogy gondolj bele naponta hány halál eset,hány öngyilkosság történik, nem szokták mindegyiket közzé tenni,pedig így is (sajnos) jócskán lehet olvasni ilyenekről,de közel se annyit amennyi haláleset történik.
2014. febr. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
57%
Ilyenekről lehet olvasni, de a legtöbb hirportál ilyen 2 soros híreket szentel nekik, hogy X-Y között késnek a vonatok gázolás miatt. Ezzel el van intézve, mert ugye ma már csak az a hír ha X-Y celebnek letörött a körme.
2014. febr. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!