Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyik ismerősöm elhagyta a...

Egyik ismerősöm elhagyta a párját, aki öngyilkos lett. Szerintetek ezt hogy lehet feldolgozni?

Figyelt kérdés

A lány nagyon fiatal nem tudom pontosan, 17-18 a srác pedig 2o-22 volt, tehát előtte is ott volt az élet. Nagyon boldogok voltak, de valamiért (részleteket nem tudok) a lány szakított a sráccal, korrektül, nem megcsalás, ilyenek...a srác két nap múlva öngyilkos lett, azt mondta a szerelme nélkül nem élet az élet...

A lányt azóta nem láttam, de elképzelni sem tudom, hogy tudja ezt a dolgot feldolgozni...:(


2010. máj. 28. 15:12
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
10%

Én is majdnem öngyilkos lettem, az exem le se sz@rta. Egy másik ismerősömmel ugyanez a helyzet.

Ha lett volna reális okuk szakítani, a srác fel tudja dolgozni és nem lesz öngyilkos. A csaj meg remélem soha nem heveri ki.

2010. máj. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Ez nem így van...én nem védem a csajt sem, és nagyon sajnálom a srácot is, mert valóban mindenki azt hitte Róluk, hogy örökké együtt lesznek. Biztosan nagy fordulat volt ez a srácnak, nem tudta feldolgozni.

A lányt meg érdekelte a srác...most már késő bánat, de ott van, tartja a hátát, nem futamodott meg.

Szerintem nem kellene ítélkezni, biztosan nem könnyű...

2010. máj. 28. 15:23
 3/28 anonim ***** válasza:
90%

"A csaj meg remélem soha nem heveri ki." Azt várnád tőle 17 évesen hogy kötelezze el magát valaki mellett aki ilyen szinten labilis volt idegileg?

Nem a csaj hibája .. szerelmet kizsarolni nem lehet senkiből ...

2010. máj. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
77%
hát biztos hogy a csaj egész életét is tönkretette ez a dolog. mármint lelkileg. én nagyon önzőnek és egoistának tartom az ilyen öngyilkosokat. valószínű szakemberre lesz szüksége ha nem elég erős.
2010. máj. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
83%
Az elsőnek nincs igaza! A srác felnőtt volt már, nagykorú, csak ő maga felelős a sorsáért. Remélem, a lány feldolgozza, amennyire lehet és új életet tud kezdeni valaki más oldalán. Nem viselheti más terhét egy életen át. A srác rosszul döntött. Ennyi.
2010. máj. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
77%
Én azt csak sajnálni tudom, aki egy kib aszott szakítás miatt öngyilkos lesz. Nem tudom ebbe mi a jó?? Lehet együtt voltak 1 éve? Szakítottak... Nem dől össze a világ. Én se lettem öngyilkos mert vége lett az 5 éves kapcsolatunknak, és nem csalt meg, pusztán nem szeret megmondta, elfogadtam, de nem lettem öngyilkos...
2010. máj. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
77%

Nem értek egyet az előttem szólóval.Attól hogy valakivel szakítunk attól még nem kell a másiknak öngyilkosnak lennie:S És mi az hogy reméled sosem heveri ki?Te szakítottál már valakivel?ÉS ha az is öngyi lett volna????

Nem a csaj tehet róla...Én is szakítottam nemrég egy 3éves kapcsolatból mert már nem éreztem iránta azt amit kellet volna.Korrektul szakítottunk és kész...attól ég nem én lennék a hibás ha öngyi lett volna.

2010. máj. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
68%
Kedves első, ez egy elég hülye hozzáállás. Szerintem a srác részéről iszonyat önző húzás volt. A lelkileg labilis emberekkel már nem is lehet szakítani? Épp eléggé megkeserítette így is szegény lány további életét. A majdnem öngyilkosság, és a valós öngyilkosság között hatalmas szakadék van. Aki ezzel próbálja zsarolni a párját az egy önző és gonosz ember. Sajnálom a srácot természetesen, de biztos volt ott valami galiba a fejében is, ha így tudta csak megoldani. Az élet ugye nem habos torta. Sokunkat csaltak már meg, hagytak el, durvább módon is. Én sajnálom azt a szegény lányt, és kitartást kívánok neki a továbbiakban, és a srác családjának is, hisz ők a legnagyobb vesztesek ebben :(
2010. máj. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
67%
bocs nem az előttem szólóhoz intéztem a választ már írtak többen:D
2010. máj. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
81%

nem hiszem, hogy a lány hibás lenne. (persze ő tuti azt érzi, hogy igen)

valszeg a srác labilis lelkű lehetett, kellett neki egy jó ok.

szomorú, hogy ilyen történik.

sajnálom minden érintettjét az ügynek.

2010. máj. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!