Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom rendszeresen...

Miért álmodom rendszeresen ugyanarról a helyről?

Figyelt kérdés
Álmomban, mikor ott vagyok boldog vagyok. Külföldön van és ez egy lakóház mintha ott laktam volna valaha vagy ott fogok. Létezik hogy előző életemben laktam ott vagy a jövőben fogok? Hogyan tudhatnám meg, hogy hol van ez a hely? Azok válaszoljanak, akik hisznek az ilyesmiben, köszi.
2014. szept. 20. 17:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Én nem hiszek de azért is válaszolok. :)

Az álmod annyit jelent hogy van elképzelésed egy számodra ideális környezetről és arról álmodsz. Mázlista. Próbálj találni ilyet a valóságban is. A külföldi helyszín szerintem csak annyit jelent hogy a jelenlegi környezetedben nem tudod elképzelni ezt az ideális állapotot, csak "valahol messze".

2014. szept. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az biztos, hogy más országban szeretnék élni, de ez a hely nem egy ideál hely. Egyáltalán. Nem egy szép ház, de nagyon jó érzés ott lenni. Boldog vagyok abban, amit ott csinálok és nem az a hely, amit magamtól hinnék, hogy az kell nekem. Ezért fura. Köszönöm a választ :D
2014. szept. 23. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!