Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Visszatérő rémálom, mit jelent?

Visszatérő rémálom, mit jelent?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 16 éves vagyok, és amióta csak az eszemet tudom van 2 visszatérő rémálmom. Mindkéz álom mindig más, de a lényege ugyan az.:

1. betörnek hozzánk, próbálunk valahogy védekezni, de megölik a családot. Van amikor arra kelek hogy engem is megölnek.


2. Egy temetőben vagyok, és sírokat ásnak, tele van halott emberrel és szellemekkel minden. (Bár ez már nem olyan gyakori mint régen)


Lelkileg egészséges vagyok, nem vagyok elmebeteg meg semmi csak egyszerűen rossz ilyeneket álmodni, utána meg bőgve ébredni.



2014. szept. 27. 15:15
 1/5 A kérdező kommentje:
Ráadásul néha tudom szabályozni hogy ébredjek fel. Elkezdem mondogatni magamnak az álmomban hogy "ébredj.!!" És felébredek
2014. szept. 27. 15:20
 2/5 anonim ***** válasza:
ezoworld.hu/alomfejtes..
2014. szept. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Vox ***** válasza:
Szerintem nem vagy egészséges lelkileg ha ilyeneket álmodsz. Én a legsúlyosabb depresszióm közepén sem álmodtam ilyeneket pedig közel álltam hozzá akkoriban hogy olyat tegyek amit megbánnék. Szerintem keress fel egy pszichológust, mert valami komoly családi vagy egyéb probléma lehet a háttérben.
2014. szept. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Vox ***** válasza:
De nem kizárt hogy csak a kamaszkori deviancia csapódik le az álmaidban vagy túl sok horrort nézel. Én főleg akkor álmodok rosszat, ha ideges vagyok napközben vagy valami hosszabb ideig nyomaszt.
2014. szept. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Demoni támadás! Ha házzal almodsz az legtöbbször a lélek hazara vonatkozik, vagyis a testedre. Ilyenkor demoni támadás alatt vagy! A demonok celja pedig hogy oljenek raboljanak és pusztítsanak és magukkal rantsanak. Lehet egy keresztény szabaditot kéne felkeresned.
2021. jún. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!