Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsaltam a barátnőmet és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátnőmet és azóta olyanokat álmodok, hogy csókolózok nagyon csúnya lányokkal vagy szépeket utasítok vissza, ez miért van?

Figyelt kérdés

Elmondtam neki másnap, hogy megcsaltam (csókolóztam mással), szakítottunk, de utána megbocsátott és amióta együtt vagyunk újra, ilyeneket álmodok szinte minden nap.

17F


2012. jan. 7. 08:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Lelkiismeret furdalásod van. Megérdemled!
2012. jan. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 BlackSword ***** válasza:
Ilyen ez a bűntudat... Aki nem bírja, ne csináljon butaságot... Olyan ez, mint az miért iszik, aki nem bírja???
2012. jan. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Macs1209 ***** válasza:
Marcy, amikor Al Bundyval álmodik....
2012. jan. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A Rémrendes család az EPIC! :D Egyébként igen, ezt az érzést hívják bűntudatnak, szokj hozzá. Vagy ne csinálj baromságot.
2012. jan. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Megátkoztak.
2012. jan. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Miért mondtad el? A legnagyobb butaság ha meg csalod csináld úgy, hogy ne tudja meg, és pláne ne mond el neki, ha nem jelentett semmit miért bántod meg feleslegesen. Nem bizik benned ezután. Lehet büntudat, vagy vágy arra, hogy még megtedd csak tudod, hogy a lány akkor végleg szakit veled. Amugy 17 éves vagy ha nem most éled az életed mikor fogod?

22 L

2012. jan. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

egyébként nemtudom miért van lelkiismeret furdolásod...gondoltad,hogy majd 1nővel fogsz lefeküdni az életben????én erre azt mondom..nem az a kemény,aki megdönget 142nőt...hanem az,aki ezt 5perc után semmissé tudja tenni az agyában ;)


23/F

2012. jan. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!