Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van ennek jelentős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van ennek jelentősége?

Figyelt kérdés
Barátom őrizgeti a volt barátnőjének a tablóképét. Elég gyakran is találkoznak, mert együtt járnak valahova. (ilyen szakkör féleség..) Elég féltékeny vagyok. Szerintetek? Egyébként már egy éve együtt vagyunk. 18/L
2014. márc. 30. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért őrizgeti azt a képet? Megkérdezted már? Engem is zavarna...
2014. márc. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg h miért őrizgeti a képet...
2014. márc. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mit értesz azalatt, hogy őrizgeti?!


Van egy albumom itthon, az elejében még csak én vagyok, aztán már vannak közös képeink az exemmel is. Nem dobtam ki az albumot, szép emlék, arról nem is beszélve, hogy nem róla szól az album, hanem rólam.


Ha a pénztárcájában tartja a képet, akkor oké, az gáz.. Ha bent van a fiókban, de nem akarja kidobni, azzal semmi gond.

2014. márc. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!