Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennek lehet valami jelentősége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek lehet valami jelentősége vagy csak belelátom?

Figyelt kérdés
A barátom, amikor velem találkozik sosem öltözik ki, nem csinálja meg a haját, nem borotválkozik, egyszóval nem érdekli, hogy néz ki. Viszont, amikor máshová megy, másokkal találkozik, van, hogy 1 órát is eltölt a fürdőszobában. Ez jelentheti azt, hogy nekem már nem akar tetszeni, és esetleg másnak igen? 1 éve vagyunk együtt. 26 évesek vagyunk.
2014. jún. 18. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Te már ismered ő is ismer téged biztos úgy gondolja, hogy már minek.


De az embernek idegen helyeken jó benyomást kell kelteniük.

2014. jún. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem jelenti ezt feltétlen. Nyilván, amikor te is kimozdulsz otthonról rendbe rakod magad. Most mit vársz? Hogy felzselézett hajjal, naponta borotvált arccal, a legszebb ruházatában szaladjon át hozzád? :D
2014. jún. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Téged annyira biztos pontnak érez, hogy teljesen elengedi veled szemben magát. Vegyél neki valami jó parfümöt, szép inget és kérd meg rá, hogy hordja, mert neked tetszik és kérd meg hogy menjetek el olyan helyre, szinházba, kiállitásra ahol érdemes illetve kicsit jobban ki kell öltözködni.
2014. jún. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy amikor munkába megy, és utána találkozunk, akkor egyáltalán nem törődik a külsejével, de ha utána haverokkal megy valamerre, mindig kicsípi magát...
2014. jún. 18. 19:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez nem jó jel ! Neked is akarjon tettszeni az fontos .
2014. jún. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Saját esetemből tudom milyen ez :)

Vagyis annyi a külömbség hogy én pasi vagyok.

De én se szoktam kiöltözni főleg nem munka után.

De ez stílustól is függ.

De ha azt nézzük ha olyan dologra kerül sor akkor se visszük túl komolyan. De szerintem ne aggódj.

2014. jún. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!