Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Néha nem tudom megkülönböztetn...

Néha nem tudom megkülönböztetni az álmaimat a valóságtól, ez normális?

Figyelt kérdés

Szóval néha nem tudom eldönteni, hogy egy dolog a valóságban is megtörtént-e vagy csak álmodtam.


Amúgy szinte csak olyan álmaim szoktak lenni, amik a valóságban is megtörténhettek volna, szóval nem ilyenek, hogy pl. üldöz egy háromfejű kutya.


2010. dec. 1. 20:26
 1/5 anonim válasza:
0%
Ezt már inkább epilepsziának lehetne mondani.
2010. dec. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

normális.

nekem 1-szer volt olyan álmom amire azt hittem hogy ébren vagyok.

mert az álmomban megnéztem a karórámat és ment rajta az idő rendesen és 1 házban járkáltam 1 ismerősnél. és utána felébredtem és megijedtem hogy csak most ébredek.

2010. dec. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Általában pont ezért felejtjük el olyan hamar az álmainkat. Biztos többször tapasztaltad már, ha felébredsz, még egy pár pillanatig szinte mindenre emlékszel, amit előtte álmodtál. Néhány perccel később meg már semmire. Az agy kitörli ezeket, nehogy összekeveredjen az álom a valósággal. Magyarul ez azt jelenti, hogy az álmokat is valóságként éljük meg, mert az agyunk a nap folyamán történt dolgokat, élményeket, érzéseket eleveníti fel, rendszerezi. Üdv.
2010. dec. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én szoktam emlékezni az álmaimra. most is emlékszem az álmaimra csak mondom :) 2.hozzászoló vagyok.
2010. dec. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Velem egyszer már előfordult, hogy azt álmodtam, hogy a WC-n vagyok, és bepisiltem. De teljesen valóságosnak tűnt. De én mindig meg tudom különböztetni, miután felébredtem, hogy mi az álom és mi a valóság, max. nem emlékszem, hogy mit álmodtam!
2010. dec. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!