Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, hogy álmomban...

Mit jelent, hogy álmomban meghaltam, de szellem lettem?

Figyelt kérdés
Kicsit hülye álom volt körülmények szempontjából, de az a lényeg, hogy a szüleimmel együtt lelőttek. Éreztem, hogy egyre kevésbé fogom fel mit mondanak aztán lassan dőlök el hátrafele, de egyáltalán nem féltem miután lelőttek előtte is csak azon gondolkodtam, hogy nehogy úgy lőjjön, hogy sokáig szenvedjek. Aztán viszont hirtelen a szobámba találtam magam ( előtte is egy szobába voltunk, de valami ismeretlenbe ) és a szüleim helyett két osztálytársam volt ott. Csodálkoztunk elsőre, hogy lehet az, hogy fel tudunk állni meg tudunk járkálni, de aztán rájöttünk hogy szellemek vagyunk, mert ott volt rajtunk egy seb ahol eltalált a golyó. Próbálkoztunk azon is, hogy mit tudunk, például tárgyakat simán megfogtuk, a szobát bármikor elhagyhattuk, de nem láttak és nem hallottak. De a legjobban az az érzés maradt meg, hogy az osztálytársaim örültek, hogy nem haltak meg rendesen, meg milyen király szellemnek lenni, de én nagyon szomorú voltam, mert nekem az életben komoly céljaim voltak ( amik egyébként tényleg vannak ) és akkor inkább tényleg haltam volna meg. Sírva ébredtem és kellett egy kis idő még felfogtam, hogy álom volt. Soha nem tapasztaltam ezelőtt ilyet és nagyon meglepett, eddig ha voltak is rémálmaim, csak menekültem valami elől és féltem, de ennek az álomnak csak a legelején féltem, amikor még nem voltak ott, de tudtam, hogy nem tudunk menekülni és meg fogunk halni, ahogy bejöttek az emberek, onnantól egyáltalán nem.

2014. okt. 12. 07:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogy néz ki egy szellem?
2014. okt. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Patrik Somkuti válasza:
Én kiskorom óta érzem és hallom a szellemeket de konkrét kinézetük nincs.Én általában egy kis fehér fényt szoktam látni amikor (meg mutatják magukat).Az álom jelentése a minden napjaidtól függ vagy az előző életed eseményeit éled át álmodban amire te nem emlékszel de a lelked memóriája az igen mert nagy jelentőséggel bírt az életedre.
2014. okt. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Legoman ***** válasza:
Az is lehet, hogy előző életedben, így haltál meg.
2014. okt. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ÜDV! Attila vagyok, és nekem,rengeteg álmom volt már, amik 1000x furcsábbak voltak, és még valósághűek is!


Akkor leírnám vázlatosan elöször, majd ami érdekesebbnek tünik azt külön... Szóval a legtöbbje már nagyon régi álom pár éves álmok, és vannak melyeket kiskoromban álmodtam 8-14 éves kor környékén, majd volt fentebb is pl:. kissebb koromban álmodtam egy nagy bokros labirintusról, melynek a teteje zöld szita kinézetü volt, és darazsak üldöztek, egészen egy befüvesedett zöld dombig, melyben volt egy mélyedés egy barlang féleség, és a barlangnak volt egy vasrácsos ajtaja, melyet vörös rózsák borítottak be, mikor kinyílt az ajtó, én beléptem rajta, és meglepődésemre aranysárga kígyók ágaskodva álltak sorban mind 1-1 betonos kövön majd mikor beljebb léptem, ezek a kígyók, mind meghajoltak előttem... kicsit megijedtem, de a végén úgy éreztem, valamit őriznek, és mikor meglepődve néztem, hogy meghajoltak előttem, az egyik kígyó felkapta a fejét egyenessen a szemembe nézett, majd erőtelljessen elkezdett fényleni világítani a szemei aranyszínben, majd 1x csak felébredtem... ez a legrégebbi álmom... -Másik álmom ami még megfogott, régebben, hogy 3 barna csuklyás (Démon lehetett vagy nemistudom...) üldöztek ,majd álmomban a szobámban repültem át a falakon, mikor rámtámadtak, és én elbujtam a szobámban lévő függöny mögött, majd ők 2 felé szakadtak és elmentek mellettem, nem vettek észre, majd a 3. eltünt és felébredtem... pár évre rá, azt lmodtam, hogy arany színű szárnyaim vannak, és repülni is tudok velük, mint egy angyal, majd utána való sok álmomban is ugyean így ,és minden ujabb álmomban egyel többre voltam képes, majd már a sokadik álmomban mikor aranyszínűvé váltam és valami megtámadott, én fénylettem ,és aranyszínű védőburkom lett... 1y egy embert védtem meg egy halál kinézetű csontváztól, akinél előjött ez a hihetetlen energia fény arany paizs vagy mi, és nembírta át ütni a falat, és én megvédtem azt az embert vagy nemis tudom kit... rá akart támadni,nem rám,de én megvédtem, majd ütötte vágta,de nemtörtént semmi, majd hírtelen felkeltem az órámra... ezekre emlékszek a legjobban... Volt egy ezt követő álmom, ahol egy T-Rex nevezetű őshüllő gondolom hallottál róla, egy ilyen jelent meg azzal, hogy megvédett mindig valami veszélytől. következő 10-20 allkalommal is álmodtam különféle helyszínű területen és mindig vigyázott rám, majd álomlényemmé vált, ahányszor bajt éreztem álmomban jött ez a T-Rex és elijesztette a hangjával, és a látványával, annak a valaminek, ami nekem ártani akart volna... nagyon furcsa és rengeteget álmodtam róla, majd 20 éves koromban álmodtam rola utoljára, és pár éve álmomban megfogott egy új furcsaság... Egy angyalról álmodtam, akinek megtudtam a nevét is, és megkellett vígasztalnom, beszélt hozzám 2 allkalommal is, és egy időkapu volt mellette vagyis valami furcsa fényes valami volt mellette ajtó alakú... ez az angyal volt Azrael (Azt mondják a Halál angyala) pedig mikor utána néztem ö csak (örangyala a halálnak) Tehát ő nem rossz ,hanem a vígasz angyala, és én vígasztaltam meg... utána néztem minden álmomnak deeddig csak az angyalokról hallottam részletesebben... elötte nem hittem a létükben, de egyre jobban hiszem,miután álmodtam velük... voltak itt ott harcias álmaim mintha nem is e világ vlett volna vándoroltam benne több1000 km t is álmomban, és összefolytak egybe nyíltak az álomban az utak, a tály mind sötét és egyben holdfényes árnyalatú volt. Néha rideg és félelmetes volt, olykor mindig jött velem azaz örző lény az a furcsa T-Rex hogy ne féljek egyedül... nagyon ijesztő és furcsa álmaim vannak, de mindig ha ezek a lények velem voltak ,már nem féltem semmitől... Meghajoltak és nem értettem miért... -Na És pár álmomra is emlékszek vissza vissza térőkre is Hatalmas tengerre, melynek homokos partjáról minthacsak a holdat néztem volna, egy óriási nagy rózsaszín, gyűrűs bolygót láttam hasonlított a szaturnuszra,de ez hatalmas volt. Az égen a látványa a sci fi filmeket megelőzte volna, a valódiság látványa részletes térben, alulnézetből néztem azt a gyönyörű bolygót! és egy hulló zöld meteort láttam alázuhanni a földre,de már abban sem voltam biztos, hogy ahonnét ezt láttam, az a föld lett volna... Némely álmaimban sok közös vonást véltem felfedezni,de mind évek különbségeivel tüntek fel, álmomban.... Annyira érdekes, és részletes emlékképem van róla, hogy sosem tudnám elfelejteni ! szinte beleivódott az emlékezetembe a szépsége! Lenyűgöző álmaim voltak! MOST 22 vagyok és még mindig nagyon éles az emlékezetem ezekre....

2014. okt. 13. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!