Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok mindig ilyen...

Miért álmodok mindig ilyen hülyeségeket? Mi értelmük van?

Figyelt kérdés

Valamelyik nap pl. azt álmodtam, hogy álltam a buszon és egyszer csak a busz így megállt és ott állt vagy 5 percig, erre a buszsofőr kinyitotta a leghátsó ajtót és így volt egy pár percig, de senki nem szállt le, erre a körülöttem lévő emberek elkezdtek velem ordibálni, hogy szálljak már le, milyen béna vagyok, meg ilyenek...Szóval leszálltam a buszról és ott állt egy férfi és az is üvöltözni kezdett velem és valami olyasmit ordibált, hogy szóljak már a többi embernek, hogy szálljanak le a buszról és hogy hogy lehetek ilyen nyomorék és én kajak nem értettem ezt az egészet és olyan ciki volt, hogy mindenki ordibált velem... ._.

Aztán régebben olyan is volt, hogy az iskolában ültem épp töriórán és a tanár rászállt az egyik gyerekre és így mindent tőle kérdezett, a gyerek pedig nem tudta az egyik kérdésre a választ és itt síri csönd lett a teremben és már kezdett kínos lenni, amikor a tanár VELEM kezdett el kiabálni, hogy miért nem válaszolok a kérdésére és mondtam, hogy de hát nem is engem kérdezett, hanem XY-t, erre közölte a tanár, hogy utána felszólított engem és olyanokat mondott, hogy milyen bamba vagyok, hogy azt se veszem észre, ha felszólítanak...

Szóval ilyesmiket álmodok egy ideje és olyan fura, hogy mindegyiknek ez a témája, hogy valaki ordibál velem és én azt se értem, mi történik....Ez mit jelenthet? :/


2014. okt. 28. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

MUSZÁJ VOLT ORSZÁG VILÁGNAK ELÁRULNI AZ ÁLMODAT?!!!!

HOGY LEHETSZ ILYEN?! FEL KELLENE ÉBREDNED AZ ÁLOMVILÁGODBÓL!!!!KÉRTELEK MÁR, NEM?

AKKOR MEG MIT SZÓRAKOZOL? A BARÁTAID NEM UNJÁK, HOGY SZÓRAKOZOL VELÜNK? JÓL ESIK NEKED?!!!

MIÉRT CSINÁLOD EZT!?!!!!!


Vannak egyébként barátid?

Bénának érzed magad?

Jó tanuló vagy?

Mi a hobbid, miben vagy jó?

Van szerelmed?

Szüleiddel minden ok?

2014. okt. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Értelmetlenek játéka az álmok értelmét keresni.

.

Ne aludj, nem álmodsz, probléma megoldva!

2014. okt. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Legoman ***** válasza:
53%

Nem figyelsz teljesen oda a körülötted levő dolgokra. Sokszor csak úgy elbambulsz és másra gondolsz, mint kellene. Próbálj meg erősen koncentrálni, mert nem lesz senki se elnéző veled.

Ezt jelenti. :)

2014. okt. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!