Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Több éve álmodom ugyanazt, és...

Több éve álmodom ugyanazt, és már kezd kínos lenni. Mit jelent?

Figyelt kérdés

Kérem, aki tud, segítsen.


Az előzmények:

8 éve elhagytam a társam. Azóta egyetlen egyszer sem láttam, csak azt tudom, hogy van párja, és nem túl jól élnek. Ez idő alatt én átéltem egy óriási szerelmet, mégnagyobb szerelmi bánatot, és mindenfélét.


Az álom:

1.) Mindig ugyanazon szisztéma szerint zajlik. Találkozunk, és egymással akarunk lenni örökre (ő is, én is). És olyat érzek eközben, hogy visszakaptam az életem, és soha többé nem eresztem. Úgy tudnám ezt szemléltetni, mint azt a történetet, ami a Shrek egyik részében van: meg akar szabadulni mindenkitől, aztán amikor megtörténik, rájön, hogy vissza akarja kapni. Aztán mikor a sok megpróbáltatás után sikerül visszakapnia , leírhatatlan hálát érez a szívében. Ez az álom megy évek óta rendszeresen...


2.)...viszont 2 hete azt álmodtam, hogy meghalt. Akkor ezt az álmot úgy próbáltam meg értelmezni, valamit tanítani akart, de már megoldottam a leckét, és vége, többé már nem fogok vele álmodni. (a *megoldottam alatt azt értem, hogy már nagyon sokat szenvedtem sajnos, de ezáltal lelkileg egy magasabb szintre fejlődtem.)


3.) Az új fordulat: tegnap este ismét kezdődött minden előről. Ugyanaz a találkozás, ugyanazok a szavak, ugyanaz a katarzis.


A valóság:

A hétköznapokban ő soha nem jut eszembe (kivéve azokon a reggeleken, amikor vele álmodok); sosem gondolok rá; eszem ágában sincs ez az egész, hogy bármit is szeretnék vele. Nem is vágyom rá, teljesen semleges személy.



2014. nov. 9. 09:19
 1/6 Legoman ***** válasza:

Nem kell ahhoz rágondolni a személyre, hogy vele álmodj. Fent említetted, hogy átéltél óriási szerelmet, még nagyobb szerelmi bánatot stb. Mély nyomot hagyott benned az illető és szerintem még teljesen nem zártad le, még mindig van egy kis rész, amit nem hagysz figyelmen kívül.

1.)

Hiányzik a személy a lelkednek. Túl sok emlék kötődik hozzá. Az elméd megakarja mutatni, hogy az egész, amit tettél egy rossz illúzió, az hogy nem érzel iránta semmit nem igaz. Ha álmodsz a legbelső tulajdonságaid, félelmeid, érzéseid stb. vetítődnek ki, vagy az aznapi történések.

Ezzel nem azt mondom, hogy most menj oda egy csokor virággal, hanem, hogy ha tudsz, akkor próbálj meg segíteni rajtuk, hisz ha tudod, hogy nem jól élnek, akkor csak érdeklődtél utána. Ha ténylegesen lezártad a személyt, akkor nem számoltál volna utána ennyire részletesen mióta hagytad el és nem emlékeztél volna az óriási szerelemre.


2.)

Gondolkozz el azon, hogy mit szeretnél.


Azt tanácsolom neked, hogy vagy segítesz rajtuk, vagy figyelmen kívül hagyod az álmokat, de attól még ismétlődni fog.

Gondolkozz el rajta, hogy milyen volt vele lenni és most milyen nélküle. :)


Remélem tudtam segíteni.

2014. nov. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Te hagytad el őt?!?! Ez nagyon úgy tűnik hogy egy szerelmi kötést (próbáltak) csináltak veled, de rosszul sikerült (barátod nem akart visszakapni anno?!)....
2014. nov. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én hagytam el.

Biztos, hogy ő nem csinált szerelmi kötést, nem az a fajta akinek ilyesmi megfordulhat a fejében. Szerintem azt sem tudja, mi az a szerelmi kötés.

2014. nov. 9. 12:10
 4/6 A kérdező kommentje:
Addig amíg nem lettem másba szerelmes, addig vissza akart kapni.
2014. nov. 9. 12:12
 5/6 anonim ***** válasza:

Jo én megfejtem az álmot de semmi mást a részletek nem érdekelnek

1. álom

Hát nagyon szereted, és erröl nem akarsz lemondani. talán megbocsátottál neki rég. és ha az álomban visszakapod azt jelenti hogy ö is érez valamit de ettölmég nembizti hogy sikerül

2. álom

Ez egy másmilyen álom lehetett.

meghalt=sokszor azt jelenti megváltozik, szószerint azt jelenti "újra él" (más életet)

Nagyon ugy tünik ez az álom azt jelenti túl kell lépned ezen, tanit azt jelenti megismerted

3. Ismét magas szintre emelkedett a kivánságod vele kapcsolatban


Valóság:

Egyébként jo rég volt, és lehet az is hogy mindezt csak ö érzi és csak ö emlékszik rád nagyon és visszakar kapni.

Vagyis ha gyakran álmodik veled, akkor ez elöfordulhat és biztos ö megszivta azért ilyen... x)

2014. nov. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

jo ez igy elég para lett de nekem pl sosincs évek óta visszatérö álmom és ha pl egy csajra nagy hatást tesznek akkor lehet ilyenje, bár a probléma nincs is az életében.

Csajok álmai + teljesen másmilyenek is, de ha nem csaj vagy akkor is para ez, gondolom neked is.

2014. nov. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!