Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Félálomban különös éményben...

Félálomban különös éményben volt részem az éjjel. Túl sok meditáció?

Figyelt kérdés
Elalvás előtt mindig meditálok, úgy alszom el. Arra ébredtem éjjel, hogy nem tudok megmozdulni és nem tudok beszélni... vagyis félig tűnt valósnak, ezért nem tudom hova tenni. Olyan volt, mintha valami, vagy valaki húzna le az ágyról, de nem éreztem érintést meg semmi csak mintha megindultam volna az ágyról lefelé. Érdekes volt. Amint kitisztult a tudatom belecsöppentem a valóságba aztán elaludtam. Igen gyakran meditálok és az érzéseim mintha felerősödtek volna bennem, azokat élem most meg, amiket elraktároztam jó mélyre. Gondolom kapcsolatban van a kettő egymással, mert ilyen még nem fordult elő velem. Szerintetek?

2013. jan. 18. 20:04
 1/3 Gottschling Csilla ***** válasza:
64%
Alkohol és kanabisz ütős kettőse. Vagy pedig jól végbélbe szexuált téged pár földönkívüli.
2013. jan. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak alvásparalízised volt.
2013. jan. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1. Az UFO-lányoknak kiábrándítóna nagy! bociszemük van. UFO-fiúk meg nincsenek...tudom! :))


2. Köszi! Utánanéztem az alvásparalízisnek, és igen valószínű, ugyanis a tudattal, tudatosodással hozzák kapcsolatba. Izgalmas korszak elé nézek :))

2013. jan. 18. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!