Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Gyakran álmodok a papámmal....

Gyakran álmodok a papámmal. Miért?

Figyelt kérdés
A papám él.Vannak gondjai.De valamelyik nap azt álmodtam hogy sírok meglátta hogy én sírok mondtam hogy nem sírok erre ő azt mondta engem nem tudsz átverni. Sokszor álmodok azzal a házzal ahol a papám és a mamám él. Mostanában meg egyre többet álmodok a papámmal. Ez baj? Félek hogy valami rossz fog történni.

2014. nov. 11. 19:45
 1/3 anonim ***** válasza:

sok gondolatod forog körülötte illettve mély érzelmi szálak kötnek hozzá mivel az apukád

Valószinűleg ezért álmodsz vele sokat, ez teljesen normális

Pozitivan tessék gondolkodni és hozzáállni a dolgokhoz és nem lesz rossz érzésed a dologgal kapcsolatban

2014. nov. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én anyukám halálát álmodtam meg sokszor, pedig ő is él. Egyszerűen aggódsz érte, félted, fontos számodra. Az álmod nincs hatással a valóságra. Az érzéseid vannak hatással az álmodra. Egyébként próbálj minél több időt tölteni vele, mert nagyon értékes tud lenni egy nagyszülő.:(
2014. nov. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindegyikőtöknek.:) Első ,nem az apukám hanem a papám,de ettől függetlenül igazad van. Utolsó tényleg értékes egy nagyszülő. Észre se vesszük hogy telik az idő és egyszer elveszítjük őket.
2014. nov. 12. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!