Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ti is álmodtatok már ilyet?

Ti is álmodtatok már ilyet?

Figyelt kérdés

Régebben voltak visszatérő álmaim. Pl. volt egy álom, amit később újraálmodtam ugyanúgy, de mikor a végéhez értem, akkor továbbálmodtam, és így akármikor visszatért ez az álom, akkor egyre hosszabbá vált.

És egyszer 2 ilyen álmom egymásba futott, de annyira meghökkentő volt,hogy egyből fel is keltem rá.

Nektek volt már ilyen?


2014. nov. 25. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi lesz, ha nem áll meg és évekig fogsz álmodni?:(

Azt a részt nem tudtam értelmezni, hogy egymásba futott.

Biztos volt ilyen, de már nem emlékszem rá.

Ma egy vágásszerű hosszú horpadás volt a csuklómon hosszában, mert elfeküdtem. Valaki már ebben is hülyeségeket lát.

2014. nov. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azt,hogy volt 2 álom, amit így egyre tovább álmodtam. Az egyikben bérgyilkos voltam, öltem, majd menekülnöm kellett. A másikban pedig egy hatalmas aluljáróban volt, ahonnan minden felszínre tartó lépcső egy vonatvágányra vezetet és folyton rohangáltam,h megtaláljam a vonatom.

Ezt a két álom visszatérő volt és mindig továbbálmodtam a "cslekményt",majd mikor az első végére értem és elakartam menekülni a tetthelyről, akkor egy lépcsőn lemenve a nagy vonataluljáróba csöppentem és elindultam megkeresni a vonatom. Tehát az egyik végén elkezdődött a másik.

2014. nov. 25. 12:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Az jó, talán ilyen még nem volt:)

Nem szoktam az álmaimra emlékezni.

Bár nem lehet, hogy mindig egy álmod volt, csak más részre emlékeztél?

Nyilván megvan az oka, hogy ezt a két álmot álmodtad és valószínűleg próbáltál vele mit kezdeni, összekapcsolni a kettőt.

2014. nov. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan hogy visszatérő álom és mindig hosszabb lesz minden hónapba 13an ugyan azt álmodtam. Nagyon rossz volt, de én még olyat nem álmodtam hogy egybemegy.
2014. nov. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!