Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Normalis egy ilyen alom?

Normalis egy ilyen alom?

Figyelt kérdés
A suliba voltam egyszercsak megjelent az udvarkn egy alt. Sulis osztalytarsam akit evek ota nem lattam az anyjaval besetalt a suliba. A csajnak gyonyoru hosszu szoke hullamos haja volt, de csak hattal lattam. Ez az almom elso resze. Elofordul neha alvasparalizis velem. Jellemzo, hogy szurkesbarnas kisse sotet a latoterem, nyomaszto. Igy volt ez ebben az alom kovetkezo reszeben is. A szobamba voltam, es furcsa hangokat halottam. Nem tudom leirni mire hasonlitottak, de fenyegeto volt es hivogattak. Kiszaladtam a folyosora, meg mindig hallottam a hangokat. Kimentem az udvarra a kapu iranyaba. A kapu elott (udvaron belul) egy toloszekes szokesvoroses hullamos hosszu haju no ult hattal. Oda mentem. Megfordult, felalt es meg akart olni egy egyszeru konyhai kessel. Harcoltam at eletemert es vegul en nyertem. Viszont megjelent meg egy no voros rovid haju o is meg akart olni, harcoltam vele de kozben felebredtem. Vissza aludtam, szinten almodtam, ugyanott voltam ahol elkezdodott az almom, a szobamban. A tobbire nem emlekszem.

2014. dec. 4. 17:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, akár tudatos voltál, akár nem. De egyébként ebből az álomból simán lehetne könyvet írni.
2014. dec. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!