Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom? (nyári...

Mit jelent ez az álom? (nyári tábor)

Figyelt kérdés

Egy hegyen játszódott, eleinte egy színházban, később egy erdő tisztásán. Egy nyári táborban voltam, ahol a feladatunk a következő volt: körbeálltunk mindnyájan a színpadon, és mindenki kapott egy blindfoldot. 
Miután senki se látott semmit, a nézőtér (!) kezdett el játszani, szóval ahelyett, hogy mi ülnénk a székeken, a színészek ülnek ott, mi pedig a színpadon állunk, és nézzük a darabot. Illetve hallgatjuk.

10-15 perc után vége lett az előadásnak már az erdőben (senki sem tudja, hogy kerültünk ki), de mindenki nagyon fellelkesült az ideiglenes látásvesztés ötletére, ezért a blindfoldokat fenthagyva indult a játékunk.

A feladat egy quiz volt, de a kérdések helyszínekre irányulnak, illetve nem szabadott tudni, hogy ki a szomszédunk. Hogy ehhez minek kötjük be a szemünket, az rejtély. Én már majdnem a legutolsó voltam, azt kaptam, hogy honnan szoktak a tüntetések, felvonulások indulni Budapesten. Mondom mostanság József Nádorról, a melegfelvonulás pedig… Uhh, mi is a neve?

Az agyam kitalált valami egészen mást, mint ami a valóságban van. De az álombeli énnek nem jutott eszébe.

Lényeg a lényeg, volt egy jó válaszom, ment tovább a játék. De “sajnos” kiderült valakinek a szomszédjának a kiléte, ezért helyet kellett cserélni mindenkinek mindenkivel. Ilyenkor a gyerekek, mint a birkák, elindulnak. Én viszont nagyon féltem, hogy elesek valamiben, ezért balra kanyarodva, a szomszédom felé próbáltam új helyet keresni magamnak.

Balra fordultam, és el is indultam, egyszer csak elölről megfogta valaki a derekamat. 15 körül lehetett, és srác volt. Erős kezei voltak, de mégis gyengéden használta őket. 
Aztán a kezek szép lassan felcsúsztak a lapockámig, majd elengedett, de közben arrébbvitt egy hellyel (szóval most nem a jobbján, hanem a balján álltam).

Ekkor megszólalt a vezetőnk, hogy mindenki maradjon ezen a helyen, mert ez így nagyon jó.
Ennek annyira megörültem, hogy gyorsan srác fülébe súgtam, hogy


"tetszik a technikád"


erre ő:
 “nekem is a tiéd. na meg persze te is.”

erre én elpirultam, és ment tovább a játék.


-o-


Mit jelenthet ez az álom? Miért nem láttam a srácot?



2014. dec. 10. 19:12
 1/1 anonim válasza:
semmi egyéb én is szoktam néha vak lenni álmomban mámint ugy hogy csak kb 5 percenként látok valamit elmosdva vagy egyebek ez csak egy szaknyelven értelmetlen álom volt. semmi egyéb.
2014. dec. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!