Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, ha azt álmodtam,...

Mit jelent, ha azt álmodtam, hogy eltöröm a kezem tesi órán?

Figyelt kérdés
Nagyon örülnék, ha valaki tudna segíteni megtudni, hogy ez mit jelenthet. :)

2014. dec. 14. 15:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Esküvőről vagy temetésről fogsz hírt hallani egy éven belül.
2014. dec. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Van egy ilyen könyv,ami leírja,hogy egy álom mit jelent. Azt hiszem Álmos könyv a neve,de valószínű,hogy internet is megírja neked,hogy mit jelent ha eltöröd álmodba a kezed.
2014. dec. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Interneten kerestem róla, de sajnos nem találtam semmit.. :$ Esküvőröl vagy temetésről? Az előbbi az jó lenne, de az utóbbinak nem örülnék...
2014. dec. 14. 16:08
 4/8 Legoman ***** válasza:
Részletes álom kell ahhoz, hogy megtudd fejteni. Szóval minden előzmény, miért tört el a kezed, hogyan tört el a kezed, valaki közrejátszott-e benne, hogy eltört stb. Így önmagában semmit nem jelent. :)
2014. dec. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én tágabb intervallumot mondanék, öt év alatt biztosabban bekövetkezik valamelyik.
2014. dec. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Két hónapon belül ínhüvelygyulladásod lesz a hüvelykujjadban. Ezt jelenti.
2014. dec. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt, hogy nagyon unalmas dolgokat álmodsz. Ebben nincs szimbolika, amit ki lehetne vagy kellene elemezni.
2014. dec. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Saját elképzelésem: azért, mert fáradt vagy. Pihenésre vágyódsz. (jön a szünet, végre) Az álom a vágyak világa -csak persze nem racionálisan működik, hanem össze-vissza és sajátos képekben.
2014. dec. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!