Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Valakinek van otlete hogy mit...

Valakinek van otlete hogy mit jelent ez az alom? Nagyony ijeszto volt (szellem volt benne) es meg mindig bevagyok parazva. Koszonom elore is a valaszokat

Figyelt kérdés

szoval azt almodtam, hogy parommal aludni keszultunk a szobamban es valami sziluett (emberi) latszodott az agyam mellett egy szeken de nem igazan foglalkoztunk vele, aztan kesobb (az alomban tovabbra is) parom kiment a mosdoba aztan visszajott es akkor mar lattuk hogy egy nő az. Es akkor azt mondta nekem, hogy elfog jonni ertem es megfogok halni (konkret idopontot is mondott valami koncertet azt hiszem).. majd eltunt mi meg persze nagyon megijedtunk.. aztan kesobb mentunk valahova es ablakon ugrottunk ki(ez visszatero alom nalam hogy kiugrok meg sokszor hogy repulok) es rosszul ugrottam es meghalltam volna de a szellem (nem latszott csak ereztem hogy valami visszafog nembiztos hogx ugyan az volt de almomban ugy fogtam fel hogy igen) szoval utana leugrottam es nem lett bajom es akkor parom kerdezte hogy "ez az volt amire gondolok?" "igen...azt hiszem a szellem megmentett" "de hogyhogy megmentett amikor azt mondta hogy megfog olni??" '"talan csak akkor fog ertem jonni amikor mondta..lehet hogy valami celja van annak hogy ott es akkor haljak meg" (innen meg volt alom de annyira nem emlekszem meg nemis teljesen kotodott ehhez

szoval?



2014. dec. 15. 08:14
 1/2 anonim válasza:
Semmit sem jelent, az agyad hullafárdt volt vasárnap éjjel és nagytakarítást tartott
2014. dec. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az álomban a halál sose szó szerint kell venni. Általában valamilyen személyiség változást szimbolizál.
2014. dec. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!