Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Furcsa álom. Mit jelenthet?

Furcsa álom. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Az álmomban az egész lábamat a combom tövétől a bokámig sűrű,hosszú fekete szőr borította. Mit jelenthet a szőr álomban? lány vagyok
2014. dec. 17. 08:42
1 2
 1/15 anonim válasza:
46%
gyakrabban szőrteleníts mert legközelebb szksz közben kellemetlen lesz a bunda
2014. dec. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

SZŐR - Ha belepi a tested: kikívánkozó indulatok. Férfiak álmában: hiúságodon esett csorba. Lásd még: szakáll, bajusz.



SZAKÁLL - Durvaság. Szakállt levágni: férfi álomban: kényes, kellemetlen helyzet; rossz partnerkapcsolat. Női álomban: uralkodnivágyás. Szakállad, ha nő: férfi álomban: gyengeség, érzelmesség; női álomban: ijesztő gondolatok, zsarnokoskodás. Ismeretlen, szakállas ember, ha rádtámad: modernkedés, divatosnak számító, de megjátszott viselkedés; ha barátságos, szakállas ismeretlent látsz vagy cimborálsz vele: civilizációs ártalom; csibész autószerelő; közlekedési dugó; kissé az agyadra mentek a rosszul működő telefonok; kísérletezz inkább levélírással. Vigyázat: ez utóbbi megjegyzés még 1970 körül keletkezett! Szokatlan formájú szakáll, eredeti, jópofa ismerős, barát.


egyébként írd be a google-be álmok jelentése szőr,és még csomó más választ is találsz.. ez azért nem olyan nehéz

2014. dec. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces vagy első válaszoló.
2014. dec. 17. 11:10
 4/15 anonim válasza:
Az álomban soha nem az a fontos, hogy mit látsz , hanem , hogy mindeközben hogy érzed magad. Az álom hangulatan van a hangsúly...
2014. dec. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Az biztos,hogy negatív hangulatú volt az álom.Szégyeltem magam és nem mertem emberek közé menni.
2014. dec. 17. 11:59
 6/15 A kérdező kommentje:
Kedves második váloszoló köszönöm a válaszodat.De azért annyit mondanék,hogy gondolom azért van az álomfejtés kategória,hogy leírjuk az álmunkat és talán választ is kapunk rá esetleg olyan személytől , aki nem a google alapján válaszol.
2014. dec. 17. 12:20
 7/15 anonim ***** válasza:
Szépnek tartod magadat?
2014. dec. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem tartom szépnek magam,sőt...
2014. dec. 17. 12:38
 9/15 anonim ***** válasza:

Szoktál szőrteleníteni?

Van barátod?

Mások szerint sem vagy szép?

2014. dec. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Igen szoktam szőrteleníteni,férjnél vagyok és mások még soha nem mondták,hogy csúnya lennék de én úgy gondolom igen.De miért kérdezel ilyeneket??
2014. dec. 17. 13:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!