Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom mindig ugyanazt?

Miért álmodom mindig ugyanazt?

Figyelt kérdés

Tavaly novemberben halt meg édesanyám.Sajnos nagyon sokat volt kórházban.Mindig ugyanazt a helyzetet álmodom,ahogy haldoklik az ágyon és szenved.Csak a szobák elrendezése más,de az álom ugyanaz.

Sajnos sok rosszat elkövettem ellene,amit nem kellett volna(25 vagyok)de ápoltam,gondoskodtam róla.Ma is vele álmodtam,tisztán kivehető mindig az arca.Nem tudom,miért van ez....Hiányzik



2014. dec. 18. 12:56
 1/3 anonim válasza:
Tedd túl magad rajta..Pobáld elfelejteni Szerintem túl sokat gondolsz rá..:(
2014. dec. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát jó lenne,csak nehezen megy....:(
2014. dec. 18. 14:12
 3/3 anonim ***** válasza:

Kiemelem, amit írtál :)

"ápoltam,gondoskodtam róla."


Az álmod egy üzenet neked. Ezt jelenti:

A dolgok változnak és minden megy a maga sorrendjében, ne hagyd magad becsapni, hisz te minden tőled telhetőt megtettél. Láttad édesanyádat szenvedni, de meghalni nem. Hálás neked azért, hogy segítettél neki, a lelkeitek még mindig kötődnek egymáshoz. Ha eljön a te időd, akkor újra megölelhetitek egymást.


A lényeg, hogy nem fogod őt soha elfelejteni, hisz benned él tovább. Ne feledd meghalni nem láttad. :)


Szeret téged, megszabadult a szenvedéstől, és most már boldogan él tovább. Lélekben mindig ott van veled. Érezheted őt jelenléte vagy illata révén, ő mindig ott lesz veled. :)

2014. dec. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!