Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok vele olyan gyakran?

Miért álmodok vele olyan gyakran?

Figyelt kérdés

A volt párommal még a nyáron szakítottunk. Elég csúnya szakítás volt. Becsapott, hazudott, megcsalt. Mindent amit egy nővel meglehet tenni. Sokat szenvedtem miatta.

A múlt éjjel hosszú idő után ismét vele álmodtam. Annyira valósághű volt, h gondolkodnom kellett rajta mikor felkeltem, h megtörtént-e...

Az álmomban újra egy párt alkottunk. Ismét elkezdtem az álmomban gyanakodni rá, h megcsal, de ő csak nyugotat, h nem. Magához húzott, a kezét az arcomra tette és megcsókolt. Éreztem az érintését is. Feltűnt az álmomban a nő, akivel az exem megcsalt. Az álmomban a nyakláncánál fogva húztam ki a házból és kihajítottam őt... A többi álmom is hasonló volt. Mindig ketten szerepeltek. Mit tegyek, h kilépjenek az álmomból? Valószínű, h még nem tettem túl magamat ezen az egészen... Hogyan tudnék átlendülni ezen?


2014. dec. 23. 18:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Nézd a Rising Start vagy menj moziba.
2014. dec. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Mit akarsz tudni?

Te is leírtad...

Nem tetted még túl magadat rajta..

Szóbal csitu és várj, csak idő kell hozzá

Meg mellesleg az, hogy ne fojts el minden gondolatot, ami hozzá kapcsolódik...

2014. dec. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!