Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Megálmodtam egy teljesen...

Megálmodtam egy teljesen idegen nevet. Mire véljem ezt?

Figyelt kérdés

Nagyon ritkán szoktam emlékezni az álmaimra. Még sosem álmodtam meg senkinek a nevét.


Nem sokra emlékszem, csak annyira, hogy egy régi, sárgás papírra írógéppel fel volt írva, hogy "Jason Schilke".

Reggel ébredés után nem voltam biztos a névben, lehet Jack Schilke is, illetve abban sem vagyok biztos, hogy "sch"-val volt írva... lehetett Silke vagy Shilke is. A legvalószínűbb a már említett Jason Schilke.


A legfurcsább, hogy fogalmam sincs ki ez a személy, vagy hogy egyáltalán létezik-e ilyesvalaki, és még csak hasonló nevű ismerősöm sincsen. Senki. Tehát tökéletesen a semmiből jött ez a név. Mit gondoltok, mit jelenthet ez?



2014. nov. 18. 15:52
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Semmit. Velem is volt mar ilyen. Ne kepzelj bele tobbet, mint aminek tunik
2014. nov. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az álom az igaz egyszer még réggen mondta apám,hogy rakjak a tűzre és kinyitottam valamit és leszidot ezt álmotam más nap pedig meg történt és az a durva,hogy úgyan azokal a szavakal,betűkel szidott le és szerintem nekem van valami képeségem,mert mindig tudom,hogy mondjuk,mit fog mondani az osztálytársam és kitalálok mindent.
2014. nov. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor tuti beütném a nevet a google-ba :D
2014. nov. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem innen "emlékeztél" rá?


[link]

2014. nov. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2es válaszoló, téged is megkeres hamarosan Xavier prof.
2014. nov. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Utána néztem már, facebookon van pár ember, akit így hívnak, de soha életemben nem találkoztam ilyen névvel, és nem is láttam soha. Így együtt pedig nem is hallottam még ezeket, tehát kizárt, hogy valahonnan emlékeztem volna.
2014. nov. 18. 17:09
 7/9 anonim ***** válasza:
Volt egy ilyen kutatás és egy mentalista 1tized fokkal emelt a hőmérőn és ez nem kamu,mert laboratoriumba elenőrzött helyen és vannak ilyen emberek akkik telápatikus erővel birnak.
2014. nov. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Lehet ez volt vagy lesz a neved az előző vagy a következő

életedben.

2014. nov. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ilyen velem is volt, de én olyan szinten nem is találkoztam soha a névvel, hogy nem is tudtam, hogy az egy név, csak miután beírtam google-be :D De ha beírom facebookra, akkor ki se ad ilyen nevű embert, annyira ritka mind a vezetéknév, mind a keresztnév. De nem írnám le, mert elhatároztam, hogy ha valaha írok egy könyvet, akkor ez lesz az álnevem :D
2014. dec. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!