Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok annyit egy...

Miért álmodok annyit egy olyan emberről, akit még sose láttam és nem is tudom, hogy ki ő?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kiskorom óta kísér az álmomban egy férfi,akit nagyon szeretek álmomban és ő is engem. Szinte mindennap róla álmodom,de az arcát sose látom. De álmomban biztonságban érzem magam mellette.Bízom benne,ami nagy szó nálam.

Lehet,hogy csak annyira szeretném megtalálni az igazit,hogy mélyen bennem van? És valakiről álmodom,aki azt se tudom,hogy ki,hogy néz ki?

Álmomban erotikusan is megszokott jelenni.

Azóta 25 éves vagyok és még mindig van nagyon sokszor, hogy erről az ismeretlenről álmodom és hiányolom. Van párom 3 éve,de még is...

Szerintetek?



2014. okt. 14. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez nem ritka. Gyanítom, hogy egy másik életed visszamaradt lenyomata.
2014. okt. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Azt mondtad nagy szó ha valakibe meg tudsz bízni. Szerintem meg a tudatalattid próbálja igy.megkeresni a bizalmat. A párodba megbízol? Csalódhattál esetleg valakibe nagyon és azért.
2014. okt. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy démon, valószínűleg az Őrződémonod. Benne valóban megbízhatsz, csak vigyázz mit ígérsz neki.
2014. okt. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!