Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álombeli...

Mit jelenthet ez az álombeli barátság?

Figyelt kérdés

A való életben vannak barátaim, akikkel tényleg nagyon jól érzem magam, igazi barátok.

Az álmomban új osztálytársunk érkezett egy alacsony, kissé ducibb lány személyében, de nagyon mosolygós volt, pozitív energiák vették körül. Először nem volt szimpatikus, távolságtartó voltam vele. Az egyik fiú osztálytársam, aki szintén nem rég jött, de már csodásan beilleszkedett, fülig belezúgott, amiért kicsit irigyeltem is.

Valahogy hozzánk kerültünk, az árnyékba volt felállítva a medence, nyár volt. Három fiú osztálytársam és két barátnőm, meg az új lány. Lassan mindenki kiment, vagy eltűnt a vízből, csak mi maradtunk. Kiderült, hogy tök jó fej, és nagyon jóba lettünk.


Ez most mit jelent? Tényleg nem tudom hova tenni.



2015. jan. 1. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmit.
2015. jan. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Olyan nincsen. Eddig mindegyik álmomat meg tudtam fejteni, igazak is voltak. Ezt nem, pedig elég intenzív volt. Valami jelentése kell, hogy legyen.
2015. jan. 1. 20:29
 3/5 Legoman ***** válasza:
0%

Ez még viszonylag könnyen megfejthető álom. :D


Szerintem ezt jelenti:

Másnak csak a hibáit veszed észre, és azt figyeled, hogy te tökéletesebb és szebb legyél, és emiatt nem látod meg az illető lelki erejét és adottságait. Ne légy előítéletes!

2015. jan. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs esetleg a valódi barátaid között olyan, akivel rivalizálsz vagy irigykedsz rá? Vagy nem félsz attól, hogy konfliktusba kerülsz egyikükkel?
2015. jan. 2. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nincs, akivel volt, azzal is megbeszéltük már az álom előtt a dolgokat.
2015. jan. 2. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!