Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randizgatunk egy lánnyal, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizgatunk egy lánnyal, de nem értem mit akar. Hosszú sztori. (? )

Figyelt kérdés

Na szóval.Találkoztam ezzel a bizonyos lánnyal még két héttel ezelőtt egy szórakozóhelyen.Attól kezdve hogy egymást megtaláltuk végig együtt táncoltunk, jól éreztük magunkat ahogy ez menni szokott az ilyen helyeken csók is volt.Megadta a nevét és mondta h keressem meg facebookon.


Én így is tettem, beszélgettünk ott kicsit elhívtam egy randira, mivel kicsit messze lakunk egymástól csak egy hétre rá, múlthét csütörtökön tudtunk találkozni.A randi annyira nem sikerült jól, mivel nem vagyok túl gyakorlott randizás terén és aránylag kevés témánk volt...nagyjából egy órás volt az egész...na mindegy a randi ettől függetlenül egy csókkal végződött.


Hazafelé sokat rágódtam ezen és mivel teljesen belé szerettem még a buliban történtek miatt, elnézést kértem tőle facen, mondtam neki, hogy legközelebb jobb lesz és adjon még egy esélyt.


A héten, kedden találkoztunk újra, nálam voltunk és filmet néztünk kettesben.A gond ismét az volt, hogy az úton hozzám se nagyon beszélgettünk..a film közben annyira nem vészes talán, de utána se sokat.Kicsit egymásba gabalyodtunk azért a film alatt, voltak elég szenvedélyes csókok.


Este még cseteltünk kicsit, elég jó viszonyban váltunk el szerintem.De másnap nagyon elutasító volt, szóba jött az is, hogy szerinte én csak meg akarom őt dugni...(ez természetesen nem igaz..még ha neki ez így is jött le..).Péntekre azért megbeszéltünk egy újabb találkát, azt mondta, hogy ha hazaér majd ír és írja, hogy indul ide.Na most ebből az lett, hogy én vártam, hogy írjon, de pár órára rá jött csak fel és az volt az indoka, hogy a húga nem engedte a géphez, erre én felvetettem, hogy esetleg hívhatott volna vagy valami, azt mondta én is hívhattam volna őt.A helyzetet még az is súlyosbította, hogy kétségbeesésemben mindig kérdeztem, hogy mondtam e valami rosszat, csináltam e valami rosszat.Na a lényeg az, hogy közölte, hogy este elmegy bulizni..(ahol nyilván nem csak egyedül fog táncolni, hanem pasizni is.)


A kérdésem az lenne, hogy most akkor ez mi...? :/

Nem vagyok én ilyen érzelgős máskor, de teljesen belé szerettem és nem tudom, hogy van e esélyem nála :S úgy sejtem túl nyomulós voltam, de fogalmam sincs, mit kellett volna csinálnom..


17f



2013. jan. 26. 21:37
 1/10 A kérdező kommentje:
Ha esetleg valami nem érthető vagy kérdésetek lenne, írjatok :)
2013. jan. 26. 21:38
 2/10 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba.
2013. jan. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy tipikus lúzer srácként viselkedtél. Tepertél utána, kimutattad, hogy mennyire oda vagy érte. Nem szabad!

"elnézést kértem tőle facen, mondtam neki, hogy legközelebb jobb lesz és adjon még egy esélyt. " Ennél gázabbat nem is mondhattál volna neki! Sajnálom! sokat kell még tanulnod a nőkről.

2013. jan. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Erre én is rájöttem, hogy elég nagy lúzer voltam...:D De mint mondtam nem igazán szoktam randizni és nincs túl sok tapasztalatom a nőkkel..és nagyon belé szerettem :s
2013. jan. 26. 21:47
 5/10 anonim ***** válasza:

nem hinném, hogy két hét alatt ennyire beleszerelmesedtél.. azt írod, hogy alig beszélgettetek. akkor leginkább a külseje fogott meg? zavarban voltatok, vagy miért nem ment a társalgás?

hát ti tudjátok, hogy mi ez.. várj. vagy próbálja ráírni, vagy hívd fel. mennyire pattintott le?


amúgy meg, fel a fejjel haver, még csak 17 vagy

2013. jan. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát, ha nem érezted maradéktalanul jól magadat és bizonytalan is vagy, az szerintem nem túl jó jel... Ha egy kicsit kiszellőzteted az agyadat, és te is elmész bulizni, utána már tisztább lesz a helyzet.
2013. jan. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igazából magam sem tudom, hogy mi fogott meg benne ennyire...részben persze a külseje is.Egyébként beszélgettünk, de inkább csak cseten és nem élőben.
2013. jan. 26. 22:14
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem csak annyi történt, ha már voltak szenvedélyes csókok, hogy nem húztad meg, és ez a baja.

Női logika. Így állít be téged, hogy csak meg akarod húzni, közben ő sem ellenkezett (ha ellenkezett volna nem megy fel). Most gondolj bele, felhúztad, és mégsem kapott f*szt, te nem lennél ideges és távolságtartó fordított esetben?:)


Persze az is benne van, hogy túlzottan kimutattad az érzéseid felé, nem tagadom.

2013. jan. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Bárcsak ennyi lenne a gond...:D Igazából amikor nyúltam a melléhez, akkor rám szólt, hogy ő nem olyan akit a második randin meg lehet..szóval utána nem is próbálkoztam a csókon kívül semmivel.:)

Azt még hozzá tenném, hogy kézen fogva mentünk, amikor kikísértem a buszához..

2013. jan. 26. 22:44
 10/10 anonim ***** válasza:

nekem nem szokott ilyen gondom lenni, mert van egy lány 'partnerem' akivel megbeszéljük az ellenkező nemről szerzett tapasztalatainkat, segítünk egymásnak a jelek észrevételében, jelentésében és még sorolhatnám :)

szerintem hagyd a francba, játsz valami fps játékkal az tuti megnyugtat :D

2013. jan. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!