Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom, hogy megcsalom...

Miért álmodom, hogy megcsalom a párom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!régebben volt 3-4 álmom,amiben megerőszakoltak.egyiket sem akartam,volt hogy ezzel mást mentettem meg.ezek régen voltak.a hetekben álmodtam egyet amiben jó akartam lenni az ágyban 2(tanár, anyu párja(aki számomra visszataszító))emberrel is megvolt.ezt magam sem értettem,mintha Nemis én lettem volna(hanem egy ribi).ma reggel felkeltem és azt álmodtam,megcsaltam őt de most ottvolt az álmomban később; szerettem. Először az a fiú mondta,hogy tegyük meg.erre azt mondtam,hogy nem hiszen tegnap is olyan jó volt vele(ami igaz).erre mondott valamiket(nem emlékszem)megkerdeztem,hogy :biztosan nem fog tudni rola?azután csokoloztunk,de ez már nem világos.több mint egy és fél éve vagyunk együtt.nagyon szeretem ő a mindenem, ezért zavar,hogy miért álmodtam ilyet..holott sose tenném meg a valóságban.miért akarom álmomban,holott régen nem?ami a legjobban fáj az a kérdésem.mégis miért kérdeztem ezt?


16/l



2015. jan. 6. 11:11
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja,és a fiú kissé hasonlított rá(már nem emlékszem rá,hogy láttam e vagy sem),de így rémlik.a póz, a hely ahogy elhelyezkedtunk is olyan volt mint tegnap a párommal.tegnap mentem úgy el először,hogy közben csak csokoloztunk.nagyon tetszett.de nemtudom: köze lehet hozzá?
2015. jan. 6. 11:18
 2/3 anonim ***** válasza:

tegnap mentem úgy el először,hogy közben csak csokoloztunk.nagyon tetszett.de nemtudom: köze lehet hozzá?


Nem értem mi a kérdés sztm megválaszoltad új pasi kell ha nem tud annyira megmozgatni:)

2015. jan. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt álmodod, amin gondolkozol, látsz, hallasz, teszel.

Hogy miért álmodod? Mert szeretnéd?

2015. jan. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!