Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok gyakran zombiapo...

Miért álmodok gyakran zombiapokalipszisról?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Visszatérő rémálmom, hogy zombik támadnak meg, már vagy 8-10 különböző módon álmodtam meg zombiapokalipszist. Távkapcsolatban élek, ami eléggé nyomaszt, amikor itthon van a barátom, nincsenek rémálmok se. The walking deadet néztem egy darabig, de álmodtam már előtte is sokat erről és utána jóval is jelentkeztek, péládul ma este. Horror filmeket nem nézek, enyhébb zombis filmeket (pl. Z világháború, Shaun of the dead) megszoktam. A helyszínek nagyon különbözőek az álmaimban, én mindig túlélő vagyok és úgy harcolok ellenük. Kezd már zavaróvá válni a mennyiség, más természetfelettim szörnyes álmaim is vannak, de ezek vannak túlnyomó többségben. Talán ha rájövök arra, hogy mi lehet a háttérben, akkor mérséklődnek.


Köszönöm szépen előre is a normális válaszokat :)



2015. jan. 8. 11:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
44%
nemtom
2015. jan. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
87%
Horrorjáték, és tuti a The Walking Dead miatt van, nekem is az után volt 1-2 hétig.
2015. jan. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
47%
A tv hiradóval nem szoktál álmodni?
2015. jan. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
Ahogy itt GYK-n elnézem a felhozatalt, a zombi hatalomátvétel már megtörtént.
2015. jan. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
47%
Talán Túl sok Dancsót nézel...
2015. jan. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Zombik, özönvíz, világméretű vírus, földelfoglaló idegenek... nálam ezek egy kategóriába esnek. Azt jelentik, hogy olyan erők befolyása alatt élsz, amiket nem tudsz irányítani, viszont a létbiztonságodat veszélyeztetik.

Nálam ezt, talán nálad is.

2015. jan. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Túl sok zombis filmet nézel.
2015. jan. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Az egy-két évente egy zombis film, az enyhébbek közül szerintem nem számít soknak. Tényleg nem nézek horrort és nem játszom ilyen játékokkal, alacsony az ingerküszöböm, egy jump scaretől is megijedek, nem éri meg 😃 Walking dead lehet, hogy hiba volt, de előtte is már sokszor álmodtam ilyet, és utána sem többször mint előtte.


Az egyéb magyarázatokat köszönöm. Sok a stressz az életemben, uccsó félév az egyetemen, méha tényleg úgy érzem, hogy nem én irányítok....

2015. jan. 9. 07:39
 9/13 A kérdező kommentje:

Virágzsozsónak:


Igen, valószínű.


(Vagy csak azért írtad ezt ki ide, hogy benne legyél a következő gyakorkérdések videójában 😃)

2015. jan. 9. 07:41
 10/13 anonim ***** válasza:
Attól függ. Hiszel benne? Ha igen tuti attól van.
2015. jan. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!