Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelentet ez a két folyamat...

Mit jelentet ez a két folyamatosan visszatérő álmom?

Figyelt kérdés

hátha valaki tud egy kis magyarázatot adni, mert már nagyon erdekel.


szoval:


1.Egész nyáron az volt a visszatérő álmom hogy sétálok egy hegyvideki tájon, kiérek egy meredek részre, lenézek és a tenger van alattam. Azt veszem észre hogy eltűnt körülöttem az út és csak ugy szabadulhatok onnan hogy ha leugrok a vizbe. Elkezdek úszni és egyre csak mocsarasodik a víz . Valami kis árnyakat látok a viz alatt és annyitt hallok hogy nevet.

Egyre gyorsabban próbálok úszni de egyszer csak hirtelen leránt a mély.

ezt egész nyáron álmodtam hetente min 1x.

mostanság ritkábban szoktam. Mit jelenthetett?


2. viszont most is lett egy visszatérő álmom, ezt kb 2 hónapja álmodom.

Sétálok az utcán egy barátommal, és rápillantok egy emberre akirol tudom hogy ő gonosz,( és valójában én nem ismerem ezt az embert),

Valahogy pisztoly van nálam, és megpróbálom meg gyilkolni. De nem sikerül. Megállok egy helyben, és egyszer csak befordul a sarkon egy nagyon jó barátom és akaratlanul őt lövöm le és próbálok neki segiteni, sirok hogy én ezt nem akart

am,de a végén meghal.

Ennek mi jelentősége lehet? előre is köszönöm annak aki elolvasta és a válaszokat!



2015. jan. 13. 00:17
 1/4 A kérdező kommentje:

amit kifelejtettem és fo tos info lehet az, az hogy magamat mindig kivulrol latom.

sok mindenkitol hallottam hogy ez nem jelent tul sok jot..

2015. jan. 13. 00:19
 2/4 anonim válasza:
Nekem is voltak és vannak is visszatérő álmaim, de én igyekszem egyikkel se foglalkozni, minél inkább így tudok tenni, annál hamarább szűnnek meg nálam. Tudom nem erre voltál kíváncsi, és értelek is vhol, hogy miért érdekel, de szerintem ne tulajdonítsd az álmoknak több jelentőséget annál, mint amit a tudomány mond róluk, így eltudod elkerülni, hogy bármilyen formában is kihatással legyenek a valós mindennapjaidra.
2015. jan. 13. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Missi_Key ***** válasza:
nyáron sokat úsztál?
2015. jan. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1nek köszönöm , igyekszek csak mindig elkezdek gondolkozni rajta. meg elég babonás vagyok, így sok jelentést adok az álmaimnak is.. :)

2. nem usztam sokat, 1×-2x voltam strandon.

2015. jan. 15. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!