Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, ha volt osztálytár...

Mit jelent, ha volt osztálytárssal álmodok (többször is de nem egy időszakaszban)?

Figyelt kérdés

Ma azt álmodtam hogy futunk régi osztálytársakkal, mindent kihoztam magambol és a végén egy osztálytársam felkapott és beefutott velem a célba így mi lettünk az elsők. Aztán ültünk sokan, azt hittem nem fog velem beszélgetni, de meghívott egy italra aztán elmentűnk a városba végig nagyon kedves volt. Nem tudom már hogy beszéltünk e róla de van egy gyereke és ez az érzés jelen volt (az anyjával nincs együtt). Aztán a bokorban láttam hogy kutyák veszekednek odamentem h szétválasszam őket, addigra ő eltünt a padrol amin ültünk.megláttam távolabb és kis időzés után integetett aztán intett hogy menjek oda (azért integetettmert készült menni).szoval odamentem magához őlelt mikőzben sétáltunk a kocsijához és valamin berakta ezt a számot [link] :D:D, és elkezdte mondani hogy rossz lesz a holnapi nap a munkában mert a laptopok akksijait a beszállítók... És hirtelenfelébredtem. Pont a legjobb résznél, én tudni akartam mi van az aksikkal xD. Szóval ez lenne a kérdésem: mi történhetett az aksikkal? Na jó nem:D. Az egészhez egy romantikus szomorkás de jó érzés társult. Azt éreztem mintha felnézne rám és szeretne velem lenni de nem tette. És ezzel az oszteálytársammal már máskor is álmodtam, mást pedig gimiben nem nagyon beszéltünk. És nem gondolkoztam olyanokon hogy tetszik v ilyesmi mindig random jön az álom és utána érzek iránta szeretetet de nem valós mert csak az álom érzés hiányzik. De vajon miért pont vele és ezt és ilyen random időben. Egyébként máshol is olvastam már h mások is gyakran álmodnak osztálytársakkal futást, érdekes :D


L/23



2015. jan. 13. 09:58
 1/1 anonim ***** válasza:
ez azt jelenti, hogy elfojtott módon vágysz a közelségére
2015. jan. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!