Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Létezhet olyan, hogy álmomban...

Létezhet olyan, hogy álmomban visszaemlékeztem egy elfeledett álmomra?

Figyelt kérdés
Vagy csak álmodtam, hogy egyszer álmodtam valamit? Álmomban megtörtént az a régebbi álom. Az is lehet, hogy az álmaim mind összefüggnek? Lehet, hogy álmomban egy másik, szinte valós életet élek?

2015. jan. 20. 08:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen,nekem is volt már ilyen.
2015. jan. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Simán. Velem is előfordult.
2015. jan. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
igen de nem mindenki rendelkezik ezzel a kepesseggel. Valoszinuleg joval intenzivebbek is az almaid az atlagosnal.
2015. jan. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Fish1 ***** válasza:
Nálam ez alfában szokott előfordulni.
2015. jan. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon ritkán emlékszem az álmaimra, ha igen, akkor is töredékekre. Itt is leginkább erre a visszaemlékezésre. Szerintetek mitől lehetett?
2015. jan. 21. 21:07
 6/8 anonim ***** válasza:
attol, hogy nem fejleszted a kepessegeidet, bar megvan benned az adottsag. Erdemes ebredes utan par percet az alomkepeid felidezesevel eltolteni, ez az agyadat es a gondolkodasodat is fejleszteni fogja
2015. jan. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Lehet elkezdem a tudatos álmodást gyakorolni, már régóta gondolkodom rajta.

Vezessek álomnaplót, meg minden?


Ilyenkor egyébként akármit megtehetek álmomban, én irányítok mindent? Vagy csak belecsöppenek egy álomba, és ott tevékenykedhetek?

2015. jan. 22. 12:09
 8/8 anonim ***** válasza:
tobbe kevesbe igen. Mondjuk kezdheted a gyakorlast azzal is, hogy felebredes utan erosen koncentralsz a felidezesre, ez kb az alomnaplo, aztan elalvas elott felalomban koncentralsz arra, milyen almokat akarsz latni. Egy ido utan sikerulni fog. Meglevo alomban tudatosan tevekenykedni szinten gyakorlast igenyel, bar van akinel spontan mukodik a dolog. Lehet, hogy alapbol nalad is, csak nem gyakoroltad ki a felidezest.
2015. jan. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!