Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » 5 éve van visszatérő álmom,...

5 éve van visszatérő álmom, amit már tudatosan is irányítok álmomban, de meg akarok tőle szabadulni, hogyan tegyem?

Figyelt kérdés

lécci segitsetek, negatívak nem érdekelnek! már pszihológushoz is akartam menni de férjemnek nem tudom mit mondjak, ha elmondom egy világ omlik össze benne. Szóval : 5 éve szakitottunk exemel, és azóta van ugyan az álmom, ami az évek alatt fejlődött és irányítani is tudom már, álvezem az álmot de már szabadulnék tőle.

Elsőzör kerestem mindig, aztán meg-meg találtam, beszélgetni vele ezt 1-2 évig, aztán minden álmomban ő megjelent, mára már meg merem csókolni álmomban, és közösülni vele. férjem utálja mert régen kettejük között ingáztam. nem merek beszélni vele. imádom férjem soha nem mennék vissza exemhez, 2 gyerekünk is van már. van hogy 2-3 naponta, de olyan is hogy egymás után napokig vele álmodok, de gy hét nem telik el hogy ne jönne elő álmomba. 5 éve !! hogyan szabaduljak a kisértéstől! beszéljek exemmel, lehet lezáratlan a kapcs?! férjem megtudja h szóba álltam vele ... megharagudna nagyon, és nemtudnék neki mit mondani, azt hinné évek óta hazudok neki, és eltitkoltam.


2015. jan. 24. 15:15
 1/6 A kérdező kommentje:
Hiányzik az a korszak az életemből, akkor buliztam, aktiv életet éltem, most csak itthon vagyok a gyerekkel, es bevasarlas a maximum. Az almomban mintha most elnem, mindig erzem a ferjemtol valo rettegést h meg tudja, es hogy meg ne lasson stb.
2015. jan. 24. 15:28
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerelmes vagy az exedbe?

Jobb volna vele az életed, mint a férjeddel?

Szívesen csalnád?

Kellene egy kis kaland?

2015. jan. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szerelmes az exembe! Sosem csalnám meg a férjem! Nem lenne jobb az életem vele! Én szeretnék a kérdésemre választ kapni nem ujjab kerdeseket. A kérdésem az lenne hogyan szabadulhatnék az almomtol?
2015. jan. 24. 15:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Minek megszabadulni tőle?
2015. jan. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Keresned kellene egy személyt, aki nem rokon, de megbízol benne.

Ez a hallgatóság legyen olyan, hogy csak hallgat, és nem osztogat tanácsot, nem véleményez, nem bírál.

Kb. heti 1x összeülni vele, és beszélni.

Az volna a lényeg, hogy az exeddel kapcsolatos összes emlékedet öntsd szavakba, és mondd ki (indulatokkal együtt).


Cserealapon a hallgatóságodnak viszonozhatod ugyanezt a segítséget, és máris egy hasznos, egyfajta mentálhigiénés "munkát" tudtok végezni.

Így rövid időn belül javulna, ill. megszűnne a problémád.


Ez a tevékenység viszont maradjon meg, mert sok stresszt le lehet így vezetni; hétköznapi problémákat könnyen fel lehet dolgozni.

2015. jan. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Missi_Key ***** válasza:

az álmok azt dolgozzák fel tudat alatt amit tudatosan nem mersz.


amúgy meg járj el bulizni. mindenkinek kell egy kis idő külön a társától is. ezt meg kell értenie. lehet hogy folytogatónak érzed a házasságot, gyerekeket és már szabadulnál..

2015. jan. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!