Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós vagyok, meg...

Depressziós vagyok, meg akarok ettől szabadulni, de hogyan tegyem?

Figyelt kérdés

Semmi sem érdekel már, ami még régen örömet okozott, most már nem. Próbálok programokat szervezni barátnőimmel, de amint látom hogy nem is figyelnek igazából (valahogy mindenkivel kapcsolatban ezt érzem) akkor egyből elmegy a kedvem, teljesen lehangolt leszek. Nagyon magányosnak érzem magam, bár van barátom, akiknek ezeket el tudom mesélni, de szerintem ő sem ért meg igazán. teljesen reménytelen vagyok. :(

19/L


2014. jan. 15. 13:45
 1/4 anonim válasza:
Kedj el aerobicozni zenere, nekem segitett.
2014. jan. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
47%
Először is menj el dokihoz, lehet nem is depressziós vagy csak súlyos vitaminhiányod van. A környezetedet meg ne örökösen a problémáiddal terheld,mert menekülni fognak tőled. Sportolj amennyit bírsz, és ne dilibogyókat szedj. Az semmit nem old meg.Élvezd az élet apró örömeit, csak vedd észre őket!
2014. jan. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem írhatsz ha van kedved. Én is depressziós voltam vagyok. Igaz én nem vagyok "szakember" :D de tapasztalatom van és esetleg valamiben jól jönnék. :D

17f

2014. jan. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
sosem terhelek senkit a problémáimmal igazából. néha néha a barátomnak elmondom, de senki másnak. ezek a dolgok mind bennem zajlanak le és szerintem senki eészre sem veszi hogy bajom lenne
2014. jan. 15. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!